Co znamená 10 gólů?

Co znamená 15 gólů

Sázka na Over 1.5 gólu (Více než 1.5) znamená, že pokud v zápase padne 2 a více branek, váš tiket bude výherní.
Archiv

Co znamená 25 gólů

Pod 2 Sázka je vyhrávající pokud padl maximálně jeden gól. Sázky se vrací, pokud padly přesně dva góly. Pokud padlo tři nebo více gólů, je sázka prohrávající. Pod 2/2.5 (nebo 2.25) Sázka je vyhrávající, pokud padl maximálně jeden gól.
Archiv

Co znamená handicap 10

2) Asijský handicap bez remízy (celý handicap)

Příkladem takového handicapu je AH -1.0. Vsadit lze pouze na dvě možnosti. Pokud by tým vsazený v handicapu -1.0 vyhrál právě o jednu branku, vrací se sázkaři vklad. Výhra minimálně o dvě branky znamená výhru, remíza nebo prohra daného týmu zase prohru.

Co znamená více než 2.25 gólů

jedná se o celé číslo, a tak jsou možné tři varianty výsledku. Výsledky s maximálním počtem jednoho gólu se rovnají prohře. Pokud padnou PŘESNĚ dva góly, celý investovaný vklad se vrací. 3 a více gólů tedy znamenají výhru.

Co znamená 45 gólů

Sázka Over znamená, že v zápase padne více než určený počet gólů, sázka Under naopak znamená, že jich padne méně. U fotbalových zápasů bývá tato hranice nejčastěji 2,5 gólu, u hokejových 5,5 gólu. Příležitosti jsou často vypisovány i pro live sázky.

Co znamená kurz 1.25 gólů

Jakýkoliv jiný výsledek znamená naši prohru. „-1.25“ je to stejné jako „-1.0, -1.5“ … Opět potřebujeme vyhrát minimálně o dvě branky. Výhra přesně o jeden gól zde již nevrací celý vklad, ale pouze jeho polovinu.

Co znamená více než 15 gólů

„více než 1.5" znamená, že sázíme na to, že v utkání padnou celkem alespoň dva góly. Celky pak nabízejí také možnost vrácení vkladu („více než 3.0" znamená, že když padnou 4 a více, sázka je úspěšná, 3 góly znamenají návrat vkladu a menší počet prohru).

Co znamená handicap +2

Existuje několik typů handicapových sázek. Ty klasické vycházejí z předpokladu, že jeden z týmů vyhraje vyšším gólovým rozdílem. Můžeme jim říkat „půlky“ (+1.5, –2.5 atd.). Pak ale existují také „celky“ (+/-1.0, +/-2.0), v takovém případě přichází do hry možnost vrácení vkladu.

Co je handicap 5

Handicapy se uvádějí jako počet gólů, takže má-li tým handicap 1,5 na vítězství, vyhraje sázka jen tehdy, když zvítězí o více než jeden gól. Naopak sázka na jeho soupeře vypsaná jako +1,5 vyhraje v případě, že o jeden gól prohraje, remizuje nebo zápas vyhraje.

Co znamená méně než 30 gólů

„více než 1.5" znamená, že sázíme na to, že v utkání padnou celkem alespoň dva góly. Celky pak nabízejí také možnost vrácení vkladu („více než 3.0" znamená, že když padnou 4 a více, sázka je úspěšná, 3 góly znamenají návrat vkladu a menší počet prohru).

Co znamená 1 5 gólů

Při sázce -1,5 tak tipujeme, že v zápase padne maximálně jeden gól.

Co znamená 05 gólů

Sázky na méně gólů se vyhodnocují následovně: skutečný počet gólů – H >= 0.5. Sázka je prohrávající. skutečný počet gólů – H = 0.25.

Jak se sází handicap

Pokud například vsadíte na tým X s handicapem –1 gól, abyste sázku vyhráli, musí tento tým vyhrát o více jak jeden gól, aby vyrovnal svůj handicap. Pokud vyhraje pouze o jeden gól, z pohledu této sázky je výsledek remízový a vsazená částka se vrací. Pokud tým Y remizuje nebo vyhraje, svou sázku na tým X prohráváte.

Co znamená handicap 2

Jsou dva nejznámější druhy handicapových sázek. Klasické (někdy také evropské) handicapy, kde sázková kancelář vypisuje tři možnosti sázek 1 (výhra domácího) , X (remíza) a 2 (výhra hosta) a to vše včetně onoho přiřazeného náskoku. )

Jak funguje handicap na Tipsportu

Handicap – existuje několik typů handicapových sázek. Ty klasické vycházejí z předpokladu, že jeden z týmů vyhraje vyšším gólovým rozdílem. Můžeme jim říkat „půlky“ (+1.5, –2.5 atd.). Pak ale existují také „celky“ (+/-1.0, +/-2.0), v takovém případě přichází do hry možnost vrácení vkladu.

Jak funguje handicap v sázení

Klasický handicap, „půlky“

Je sázka na vítězství o určený počet gólů. Ke skutečnému výsledku dosaženému na hřišti se daný handicap (pomyslný náskok) připočítá, nebo se od něj odečte. Např. sázku na to, že Dukla doma porazí Mladou Boleslav alespoň o dva góly představuje zápis Dukla –1.5.

Co to znamená handicap

Handicap nebo také hendikep je pojem používaný v mnoha významech, nejčastěji ve významu nevýhody. Pojem úzce souvisí s označením zdravotní postižení, kde jde o odchylku ve zdravotním stavu člověka, která jej omezuje např. v pohybu, soběstačnosti, uplatnění ve společnosti atd.