Jak zjistit typ pračky?

Kde najdu vyrobni číslo pračky

Číslo modelu nebo Produktové číslo (PNC) najdete na produktovém štítku, kterým je váš spotřebič opatřen.
Archiv

Jak u pračky zjistit rok výroby

Každá série spotřebičů – ať už jde o pračky, sušičky, myčky, chladničky, varné desky, trouby, sporáky nebo digestoře – má jinou vnitřní stavbu. Díky servisnímu štítku nemusíte hledat účtenky – přesný typ, rok výroby a další potřebné údaje zjistíme přímo ze servisního čísla.
Archiv

Jak poznam vyrobni číslo

Umístění štítku s výrobním a sériovým číslem

Číslo modelu nebo výrobní číslo (PNC) najdete na produktovém štítku, kterým je váš spotřebič opatřen.
Archiv

Kde najdu kód prodejce Whirlpool

Obě tato čísla jsou k dispozici na servisním štítku, který nejsnáze najde- te přímo na samotném spotřebiči, níže naleznete přehled toho, kde se štítky v jednotlivých kategoriích spotřebičů obvykle nachází.
Archiv

Co to je PNC

"PNC číslo" nebo "Číslo produktu: je jedinečný identifikační kód, který je vytištěn na všech spotřebičích zn Electrolux. To nám umožňuje přesně identifikovat váš spotřebič. Modelová označení mohou být totožná pro více variant spotřebiče, kde se mohou lišit i jednotlivé komponenty.

Kde najdu sériové číslo

IMEI, sériové číslo a číslo modelu jsou vytištěny na zadní straně zařízení. Poznámka: Většina moderních zařízení nemá vyjímatelnou baterii.

Jak zjistit rok výroby pračky AEG

Stáří pračky zjistíte podle sériového čísla na typovém štítku. První číslice uvádí rok výroby a druhá a třetí číslice uvádějí výrobní týden. Například 13500016 znamená 35. týden v roce 2011.

Kde je Stitek na pracce

Servisní štítky jsou nálepky na spotřebiči, které jednoznačně identifikují konkrétní model vaší pračky, myčky, sušičky, ledničky nebo jiného domácího pomocníka. Klíčovou informací na štítku je tzv. servisní kód. Obsahuje detailní informace o použitých dílech, softwaru apod.

Co je sn zařízení

SN neboli sériové číslo je jedinečný identifikátor, který zaznamenává informace o výrobku, jako je datum výroby a stav záruky. Každý výrobek má pouze jedno odpovídající sériové číslo.

Jak se zapíná pračka Whirlpool

Zapnutí pračky: stiskněte tlačítko „ZAPNOUT/VYPNOUT“ a rozsvítí se tlačítko „Spustit/ Pauza“ . Pro vypnutí pračky během pracího cyklu stiskněte a podržte toto tlačítko po dobu přibližně 3 sekund . Stisknete-li tlačítko pouze krátce nebo nechtěně, pračka se nevypne .

Jak zjistit typ myčky

Servisní štítky jsou nálepky na spotřebiči, které jednoznačně identifikují konkrétní model vaší pračky, myčky, sušičky, ledničky nebo jiného domácího pomocníka. Klíčovou informací na štítku je tzv. servisní kód.

Co to je penicilin

Peniciliny patří do skupiny betalaktamových antibiotik. Jejich název je odvozen od plísně (štětičkovec, Penicillium), ze které byly poprvé získány. Toto antibiotikum bylo objeveno Alexanderem Flemingem v roce 1928.

Co je to Ampicilin

Ampicilin je antibiotikem, které se používá v léčbě různých infekcí vyvolaných mikroby citlivými na ampicilin.

Jak se značí sériové číslo

Sériové číslo tvoří jedinečná posloupnost čísel a/nebo písmen, která slouží k identifikaci zařízení. Sériové číslo vašeho produktu najdete v následujících místech: Na zadní straně zařízení Na pravé nebo levé straně

Co je sériové číslo

Sériové číslo je jedinečné číslo přidělené výrobcem (např. Samsung), které pomáhá identifikovat jednotlivé zařízení, jako je telefon, tablet, TV atd. Například sériové číslo vašeho telefonu se bude lišit od všech ostatních telefonů Samsung. Sériová čísla usnadňují výrobcům organizaci a sledování jejich produktů.

Jak restartovat pračku Beko

Moje vyzkoušená praxe resetu pračky je: současné zmáčknutí tlačítka ždímání + tlačítka aquaplus + tlačítka odložený start.

Co je to IMEI

Mezinárodní identifikační číslo mobilního zařízení (IMEI) je jedinečné identifikační nebo sériové číslo vašeho zařízení.

Jak vypadá IMEI

IMEI je patnáctimístné číslo, které lze zapsat ve formátu ZZnnnn-MM-nnnnnn-X. První skupina je tzv. type allocation code (TAC) uvozený dvěma číslicemi kódu země (ZZ). Druhá skupina (MM) je kód výrobce (viz níže), třetí skupina je sériové číslo telefonu.

Co znamenají značky na pračce

1 tečka znamená 30 °C, 2 tečky odpovídají 40 °C, 3 tečky 50 °C, 4 tečky 60 °C, 5 teček odpovídá 70 °C a 6 teček znamená praní na maximální teplotu 95 °C. Vanička bez jakýchkoli detailů pak znamená běžné praní v pračce – prádlo s takovýmto znakem na cedulce snese i máchání nebo odstřeďování.

Jak otevřít zablokovaná dvířka pračky Whirlpool

Problém s UBL zámkem dvířek pračky

Pokud se zámek neotevře, zkuste pračku nejdříve odpojit od elektrické sítě, což by mělo vést k odemčení dvířek. Jestliže tento pokus selže, můžete zámek odemknout ručně pomocí speciálního kabelu, který se nachází u vypouštěcího filtru. Je většinou oranžový, takže jej snadno najdete.

Kde najdu štítek na lednici

je po otevření dvířek štítek umístěn na přední části krytu. je štítek umístěn v oddělení pro zeleninu na levé nebo pravé straně chladničky.

Proč se s antibiotiky nesmí na slunce

Antibiotika, stejně jako jiné léky, jsou neslučitelná se sluncem a mohou způsobit reakce, jako jsou pupínky, svědění a dokonce problémy s pigmentací. Pokud podstupujete lékařskou léčbu, je nezbytné, abyste se před pobytem na slunci seznámili s příslušnými pokyny a omezili tak rizika spojená s pobytem na slunci.

Kdy zabere Normix

Obvykle to trvá dva až tři dny, počkat si ale můžeme i týden.

Co se nemuze na Ospen

Indikace: Ospen sirup se užívá k léčbě a profylaxi mírných až středně těžkých infekcí vyvolaných mikroorganizmy citlivými na penicilin, např.: anginy, anginy Plaut-Vincentovy, akutního zánětu středního ucha nebo zánětu dutin, bakteriálních zánětů průdušek a plic, vyjímaje těch, které vyžadují parenterální léčbu.

Co podat při alergii na penicilin

Amoksiklav 1g alergie na penicilin.