Kdo je majitel rádia Kiss?

Které rádio vlastní Babiš

Rádio Impuls je soukromá rozhlasová stanice působící v České republice. Vlastníkem rozhlasové stanice je LONDA spol. s r. o., která spadá pod holding Agrofert, a.s. ze svěřenského fondu Andreje Babiše.

Kdo vlastní rádio Kiss

Radio Kiss
Vlastník Prima Media Club s. r. o.
Ředitel Roman Anděl
Financování komerční
Web Kiss.cz

Kdo je majitel rádia Evropa 2

Od roku 2018 ji vlastní firma Czech Media Invest, spadající pod Daniela Křetínského. Odkoupila ji od společnosti Lagardère Active Radio International. Včetně Frekvence 1, Rádia Bonton a Dance radia byla cena transakce přibližně 1,8 miliardy korun.

Kde sídlí Rádio Impuls

Toto jsou internetové stránky společnosti MAFRA, a.s., se sídlem Praha 5, Karla Engliše 519/11, PSČ 150 00, IČ: 45313351, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.

Které noviny patří Babišovi

MAFRA, a.s., je největší česká mediální společnost (vydavatelství), jež vydává nejčtenější deníky Mladá fronta DNES a Lidové noviny. Do mediální skupiny dále patří internetové portály iDNES.cz a Lidovky.cz s vlastními redakcemi, bezplatný deník Metro a týdeník 5plus2.

Kdo vlastní frekvenci 1

Frekvence 1
Vlastník Czech Media Invest
Ředitel David Šmídt
Šéfredaktor Ondřej Kopa
Stát Česko

Kdo je Duc Kiss

Michaela Dinhová je novou posilou Ranního Kissu. Nenechte se zmást, občas se objevuje v rádiu pod přezdívkou Duc a tvoří dvojici s Františkem, se kterým vám ráno rozhýbou bránice.

Kdo vlastní Media Bohemia

MEDIA BOHEMIA a.s. je jedna z nejvýznamnějších českých mediálních společností provozující rozhlasové vysílání. Jejími vlastníky a zároveň zakladateli jsou Daniel Sedláček a Jan Neuman.

Kdo vlastní Fajn radio

Fajn Radio
Vlastník Media Bohemia
Ředitel Ondřej Cikán
Stát Česko
Jazyk čeština

Kdo je vlastníkem Seznamu

Na majetkovou strukturu společnosti nemá změna žádný vliv, Ivo Lukačovič nadále zůstává jejím jediným majitelem.

Kdo vlastní blesk

Blesk je český deník, který poprvé vyšel v roce 1992. Jeho vydavatelem je Czech News Center a.s. Od roku 2002 je Blesk nejprodávanějším a nejčtenějším celostátním deníkem v České republice, následovaný deníkem MF Dnes (stav k roku 2022). Czech News Center a.s. Některá data mohou pocházet z datové položky.

Kdo vlastní Rock rádio

Rock Radio
Vlastník Media Bohemia
Ředitel Ondřej Cikán
Stát Česko
Jazyk čeština

Odkud je rádio Kiss

Síť rádií KISS, kterou má v portfoliu společnost Radio United, v prvních dubnových dnech výrazně změní svůj program. Většina pořadů se bude vysílat z Prahy.

Jak se dovolat na Kiss

O rádiuSpojení do studia. Telefon: 210 323 323. Apka Kiss: najdete zde. E-mail: [email protected]. Telefon: 266 700 626. Vinohradská 3217/167, 100 00 Praha 10 – Strašnice.Obchod. E-mail: [email protected]. E-mail: [email protected]í údaje. MEDIA CLUB, s.r.o. Vinohradská 3217/167, 100 00 Praha 10 – Strašnice.

Kdo vlastni média Bohemia

MEDIA BOHEMIA a.s. je jedna z nejvýznamnějších českých mediálních společností provozující rozhlasové vysílání. Jejími vlastníky a zároveň zakladateli jsou Daniel Sedláček a Jan Neuman.

Kdo vlastní centrum

Vlastníkem společnosti Centrum Holdings je americká finanční skupina Warburg Pincus. V České republice provozuje mimo jiné portály Centrum.cz, Atlas.cz, online deník Aktuálně.cz, Deník Insider, či oborové weby Cars.cz, Stahuj.cz, Najisto.cz či mapový server Amapy.cz.

Kdo vlastní Czech News Center

Jediným akcionářem Czech News Center je firma Czech Media Invest vlastněná Danielem Křetínským (50 %), Patrikem Tkáčem (40 %) a Romanem Korbačkou (10 %).

Proč už není Kraus na Rock rádiu

Stávající moderátorská hvězda Tomáš Kraus ze zdravotních důvodů z ranního vysílání odchází. „Už koncem loňského roku jsme Viktora postupně testovali ve vysílání a viděli jsme, že v komunitě posluchačů neuvěřitelně funguje a je oblíbený.

Kdy volat do rádia Kiss

Kdy přesně Poslouchejte a poznejte. Na konci Ranního Kissu po výzvě moderátorů tuto zprávu zavolejte na 210 323 323 a vyhrajte dárek rádia Kiss.

Kdo je vlastník Westfield Chodov

Unibail-Rodamco-WestfieldWestfield Chodov / Vlastník

Vlastníkem Westfield Chodov je francouzská firma Unibail-Rodamco-Westfield. Bylo postaveno v roce 2005, k velkému rozšíření došlo v roce 2017. Ročně jím projde 19,2 milionů zákazníků, zaměstnává přibližně 8 000 lidí.

Kdo vlastni deník Sport

V roce 2001 se stala majoritním vlastníkem (51 % akcií) společnost Ringier ČR, a.s. (nyní Czech News Center), v roce 2003 odkoupila i zbývající akcie a stala se stoprocentním vlastníkem.

Co hráli na Rock rádiu

Po 03.07

Živě Offspring – The Kids Aren't Alright
03:29 Tublatanka – Pravda víťazí
03:26 Pretty Reckless – Just Tonight
03:23 Queen – Don't Stop Me Now
03:16 Aerosmith – Living On the Edge

Odkud vysílá Rock rádio

Vysílače

Vysílač Kmitočet Polarizace
Dvůr Králové nad Labem 89 MHz vertikální
Jindřichův Hradec 89,2 MHz vertikální
Český Krumlov 89,3 MHz vertikální
Zlín – Tlustá hora 89,6 MHz horizontální

Jaký je číslo na Radio Kiss

Poslouchejte a poznejte. Na konci Ranního Kissu po výzvě moderátorů tuto zprávu zavolejte na 210 323 323 a vyhrajte dárek rádia Kiss.

Kdo vlastní Centrum Černý Most

Centrum Černý Most
Přestavba 22. března 2013
Současný majitel Unibail-Rodamco-Westfield
Poloha
Adresa Chlumecká 765/6, Praha, Česko