Kdo dabuje Kripkeho?

Kdo dabuje Kutrapali

Přehled výskytu postav

Postava Herec Dabér
Rajesh Koothrappali Kunal Nayyar Petr Burian Ondřej Izdný (zpěv – 04×14)
Penny Kaley Cuoco Jitka Moučková Radka Přibyslavská (07×12–07×24)
Bernadette Rostenkowski-Wolowitz Melissa Rauch Terezie Taberyová

Kdo dabuje Penny z Teorie velkého třesku

Hlavní ženské hrdinky Penny a Amy změnily v češtině své hlasy. Stovky fanoušků oblíbeného televizního seriálu ale rozhodnutí kritizují. Jitka Moučková přenechala dabing Penny Radce Přibyslavské. Místo Nikoly Votočkové mluví nyní Amy hlasem Ireny Máchové.
Archiv

Kdo dabuje Sheldon

Populární seriál Teorie velkého třesku vstupuje na Prima Cool do poslední, dvanácté řady. Hostem pořadu Za scénou proto byl herec a režisér Jakub Wehrenberg, který protagonistovi Sheldonu Cooperovi propůjčil v českém znění hlas.

Kdo dabuje ráže

Pierre Brice- Stanislav Fišer, Lex Barker-Vladimír Ráž, Karin Dor-Milena Dvorská, Marie Versini-Jana Drbohlavová, Mario Adorf- Josef Větrovec.

Proč má Penny jiný dabing

V nové, osmé řadě seriálu Teorie velkého třesku se vrátí původní dabingové obsazení včetně Penny a Amy, jimž hlas opět propůjčí Jitka Moučková a Nikola Votočková. Loni byly nahrazeny, protože se ocitly na černé listině dabérů zastoupených agenturou.

Kdo daboval přátelé

Seriál Přátelé si diváci oblíbili i díky kvalitnímu českému dabingu. Při jménech Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler a Ross se některým automaticky vybaví Miriam Chytilová, Pavla Rychlá, Stanislava Jachnická, Petr Rychlý, Rostislav Čtvrtlík a Daniel Rous.

Kdo dabuje Big Ben

Dabing ilustruje různorodost regionů

Střídání regionů zapříčinilo i změnu dabingových herců na vedlejších postavách. U hlavní trojice – komisař Benno Berghammer (Zdeněk Junák), jeho kolegyně Sabrina Lorenzová (Sylva Talpová) a Benova matka Resi (Olga Hegerová) – zůstaly výborně vybrané hlasy zachovány.

Kdo mluví chipmunky

Re: Alvin a Chipmunkové 2 / Alvin and the Chipmunks: The Squea.. Můj TOP: Zdeněk Štěpán, Filip Jančík, Vladimír Žďánský, Martin Kot, Jiří Kodeš, Elmar Kloss, Jan Pecha, Ladislav Novák, Michal Vostřez, Marie Fronková, Tomáš Tintěra, Alice Hurychová, Jiří Balcárek a Jindřich Stožický.

Kdo namluvil Old Shatterhanda

Old Shatterhand

Postava / Herec Dabing
Old Shatterhand Lex Barker Vladimír Ráž
Sam Hawkens Ralf Wolter František Filipovský
Paloma Daliah Lavi Alena Vránová
Kapitán Bradley Guy Madison Jiří Adamíra

Kdo mluvil Chandlera

Matthew PerryPřáteléDušan CinkotaPřátelé
Chandler Bing/Hlas postavy

Kdo dabuje Rachel z Přátel

Rachel Karen Greenová (* 5. května 1970) je smyšlená postava v americkém televizním seriálu Přátelé, roli Rachel Greenové hraje Jennifer Anistonová. Do češtiny ji dabovala Miriam Chytilová.

Jak se jmenují Chipmunkové

Chipmunkové [čipmankové] jsou tři veverky (Alvin, Simon [Sajmon] a Theodor [Teodor]), které kromě toho, že umí mluvit, také umí i zpívat.

Kde žijí Chipmunkové

Výskyt. Čipmank žije v jihovýchodní Kanadě a v severovýchodní části USA, směrem na západ až do Severní Dakoty a východní Oklahomy a na jih k Mississippi. Nejčastěji se druh vyskytuje v otevřené krajině a na okrajích lesů, v křovinách, ale i v okolí domů.

Kdo dabuje sama Hawkense

Vinnetou 1. díl

Postava / Herec Dabing
Vinnetou Pierre Brice Stanislav Fišer
Old Shatterhand Lex Barker Vladimír Ráž
Sam Hawkens Ralf Wolter Josef Beyvl
Nšo-či Marie Versini Jana Drbohlavová

Jak se jmenovala puška Old Shatterhanda

Legendární zbraně Pušky, které legendy románů proslavily, uvidíte ve Ville Shatterhand u Drážďan. Podle Maye měla medvědobijka, někdy ji nazýval bůvolobijkou, dostřel 1800 metrů olověnými kulemi. Henryovka měla být vyrobena ve 12 exemplářích, 11 se jich ztratilo, poslední měl spisovatel.

Kdo dabuje Moniku z přátel

Pavla Rychlá (56) už roky dabuje americkou herečku Courteney Cox (59) . Pravidelně jsme ji slýchali jako hlas Moniky v seriálu Přátelé.

Co dělá Chandler Bing za práci

Pracuje ve velké firmě, kde má na práci statistickou analýzu a rekonfiguraci dat.

Kdo je Alvin

Alvin byl chlapec, kterému se podařilo utéct před útokem barghestů , což stálo žívot jeho adoptivní matku. Následkem šoku začal předpovídat budoucnost a vyslovil Ithlinino proroctví . Předpokládá se, že Alvin je zřídlo s magickými schopnostmi, které neumí ovládat.

Co je to burunduk

Burunduk je denní zemní veverkou. V zemi si vyhrabává hnízda s komůrkami, ve kterých přespává a uchovává zásoby na zimu (zásoby semen, oříšků, žaludů, bobulí a jiných plodů). Potravu si získává během léta stejně obratně na zemi i na stromech.

Jak se jmenoval Vinnetou v kůň

Vinnetou jezdí na koni jménem Ilčí (Vítr), jehož bratra, Hatátitlu (Blesk), daruje Old Shatterhandovi. Oba koně Vinnetou sám vychoval.

Co znamená Old Surehand

Titulním hrdinou románu je zálesák a slavný lovec Old Surehand, jehož válečné jméno znamená v překladu „Jistá ruka“ (dostal jej díky svému mistrovství ve střelbě) a počáteční „Old“ je přidáno, protože to May považoval za typicky americké a navíc symbolizující, že hrdina je zkušený, protřelý, či zasloužilý.

Na které ovoce je alergický Ross

Chandler: Hlasitěji! Až tě Ben uslyší, šlápne na pedál. (Ross má alergickou reakci na kiwi.) Monica: Otéká ti jazyk

Co je to Čipmank

Čipmank východní (Tamias striatus) je větší příbuzný burunduka, od něhož se liší především zbarvením. Na každé straně těla má světlý pruh od krku až k ocasu, lemovaný tmavou srstí. Uši zřetelně vystupují ze srsti.

Co jsou Chipmunkové

Alvin a Chipmunkové je smyšlená hudební skupina, kterou vytvořil syn arménských emigrantů v USA Ross Bagdasarian starší pro společnost Novelty record roku 1958. Skupina se skládá z 3 veverek (chipmunků), rošťáka Alvina, tlouštíka Theodora a chytrého Simona o které se stará jejich adoptivní lidský otec David Seville.

Jak se jmenuje Old Shatterhand

Život. Budoucí Old Shatterhand, vlastním jménem Karl či Charley (indiány zvaný též Šarlí), mladý muž německého původu, se objevil na americkém Západě někdy ve druhé polovině 19. století jako člen skupiny zeměměřičů.