Kde najdu vyrobni číslo pračky?

Jak poznam vyrobni číslo

Umístění štítku s výrobním a sériovým číslem

Číslo modelu nebo výrobní číslo (PNC) najdete na produktovém štítku, kterým je váš spotřebič opatřen.
Archiv

Jak zjistit typ pračky

Servisní štítky jsou nálepky na spotřebiči, které jednoznačně identifikují konkrétní model vaší pračky, myčky, sušičky, ledničky nebo jiného domácího pomocníka. Klíčovou informací na štítku je tzv. servisní kód.
Archiv

Jak u pračky zjistit rok výroby

Každá série spotřebičů – ať už jde o pračky, sušičky, myčky, chladničky, varné desky, trouby, sporáky nebo digestoře – má jinou vnitřní stavbu. Díky servisnímu štítku nemusíte hledat účtenky – přesný typ, rok výroby a další potřebné údaje zjistíme přímo ze servisního čísla.
Archiv

Jak zjistit rok výroby pračky AEG

Stáří pračky zjistíte podle sériového čísla na typovém štítku. První číslice uvádí rok výroby a druhá a třetí číslice uvádějí výrobní týden. Například 13500016 znamená 35. týden v roce 2011.

Jak se značí sériové číslo

Sériové číslo tvoří jedinečná posloupnost čísel a/nebo písmen, která slouží k identifikaci zařízení. Sériové číslo vašeho produktu najdete v následujících místech: Na zadní straně zařízení Na pravé nebo levé straně

Co je sn zařízení

SN neboli sériové číslo je jedinečný identifikátor, který zaznamenává informace o výrobku, jako je datum výroby a stav záruky. Každý výrobek má pouze jedno odpovídající sériové číslo.

Kde najdu sériové číslo

IMEI, sériové číslo a číslo modelu jsou vytištěny na zadní straně zařízení. Poznámka: Většina moderních zařízení nemá vyjímatelnou baterii.

Co to je PNC

"PNC číslo" nebo "Číslo produktu: je jedinečný identifikační kód, který je vytištěn na všech spotřebičích zn Electrolux. To nám umožňuje přesně identifikovat váš spotřebič. Modelová označení mohou být totožná pro více variant spotřebiče, kde se mohou lišit i jednotlivé komponenty.

Jak restartovat pračku Gorenje

Pračku vypojte ze zásuvky a podržte 5 sekund tlačítko Start/Pauza. Poté ji znovu připojte a restartujte. Zkuste pračku vypojit ze zásuvky a opětovně zapnout. Pokud potíže přetrvávají, vypojte pračku a kontaktujte příslušný servis.

Co je produktové číslo

Číslo modelu nebo Produktové číslo (PNC) najdete na produktovém štítku, kterým je váš spotřebič opatřen. 4. Sériové číslo modelu (Ser. No.)

Co to je sériové číslo

Sériové číslo je jedinečné číslo přidělené výrobcem (např. Samsung), které pomáhá identifikovat jednotlivé zařízení, jako je telefon, tablet, TV atd. Například sériové číslo vašeho telefonu se bude lišit od všech ostatních telefonů Samsung. Sériová čísla usnadňují výrobcům organizaci a sledování jejich produktů.

Jak zjistit Iccid

ICCID je výrobní číslo SIM karty. Najdete ho na plastovém nosiči k SIM kartě i přímo na malé SIM kartě. Má 19 číslic a pro Českou republiku začíná vždy 8942. Číslo je unikátní a ve stejné chvíli neexistují dvě SIM karty se shodným ICCID.

Co je sériové číslo

Sériové číslo je jedinečné číslo přidělené výrobcem (např. Samsung), které pomáhá identifikovat jednotlivé zařízení, jako je telefon, tablet, TV atd. Například sériové číslo vašeho telefonu se bude lišit od všech ostatních telefonů Samsung. Sériová čísla usnadňují výrobcům organizaci a sledování jejich produktů.

Jak zjistit vyrobni číslo notebooku

Zjištění výrobního čísla pomocí příkazového řádku systému WindowsKlikněte na tlačítko Start a vyhledejte příkazový řádek nebo napište cmd.Otevřete aplikaci Příkazový řádek.Výrobní číslo zjistíte zadáním příkazu wmic bios get serialnumber a stisknutím klávesy Enter.

Co to je penicilin

Peniciliny patří do skupiny betalaktamových antibiotik. Jejich název je odvozen od plísně (štětičkovec, Penicillium), ze které byly poprvé získány. Toto antibiotikum bylo objeveno Alexanderem Flemingem v roce 1928.

Jak resetovat pračku

Moje vyzkoušená praxe resetu pračky je: současné zmáčknutí tlačítka ždímání + tlačítka aquaplus + tlačítka odložený start.

Jak otevřít zablokovaná dvířka pračky Gorenje

Problém s UBL zámkem dvířek pračky

Pokud se zámek neotevře, zkuste pračku nejdříve odpojit od elektrické sítě, což by mělo vést k odemčení dvířek. Jestliže tento pokus selže, můžete zámek odemknout ručně pomocí speciálního kabelu, který se nachází u vypouštěcího filtru. Je většinou oranžový, takže jej snadno najdete.

Jak získat e SIM

Postupujte takhle:Na iPhonu přejděte do Nastavení > Mobilní data.Klepněte na Převést na eSIM. Pokud volbu Převést na eSIM nevidíte, váš operátor tuhle možnost nepodporuje.Klepněte na Převést mobilní tarif.Klepněte na Převést na eSIM.Počkejte, až se eSIM aktivuje.Fyzickou SIM kartu vyjměte z iPhonu.

Kde najdu IMEI telefonu

Číslo IMEI můžete získat pomocí číselné klávesnice

Na domovské obrazovce klepněte na ikonu Telefon. Najděte a klepněte na ikonu číselníku. Zadejte následující kód: *#06#. Zobrazí se údaje o číslu IMEI.

Jak zjistit výrobní číslo notebooku HP

Notebooky. Vyhledejte produkt, model a sériové číslo notebooku HP na štítku, v aplikacích podpory nebo v nastavení počítače. Číslo modelu obsahuje nutné sériové číslo k identifikaci počítače.

Jak zjistit výrobní číslo notebooku Lenovo

Sériové číslo je vytištěno na štítku na zadním šasi stroje.

Proč se s antibiotiky nesmí na slunce

Antibiotika, stejně jako jiné léky, jsou neslučitelná se sluncem a mohou způsobit reakce, jako jsou pupínky, svědění a dokonce problémy s pigmentací. Pokud podstupujete lékařskou léčbu, je nezbytné, abyste se před pobytem na slunci seznámili s příslušnými pokyny a omezili tak rizika spojená s pobytem na slunci.

Co se stane kdyz se pije alkohol na antibiotika

Alkohol s antibiotiky vyvolává rozšíření krevních cév v končetinách, jak se tělo snaží zvýšit horečku a zpomalit tak šíření infekce. Ledviny jsou nuceny kvůli alkoholu ztratit více tekutin, čímž se zvyšuje riziko dehydratace.

Jak spustit restart pračky Indesit

Zkuste pračku vypnout stiskem tlačítka zapnout / vypnout. Stiskněte stejné tlačítko po několika sekundách, aby se pračka restartovala. Nebo: Zkuste vytáhnout zástrčku a znovu ji zasuňte do zásuvky po několika sekundách.

Co znamená na pracce UE

Chyba UE. Chyba nevyváženého bubnu – To znamená, že zatížení je příliš malé, nadměrné nebo nevyvážené. Spotřebič je vybaven systémem detekce a korekce nerovnováhy, kdy se sám snaží vyvážit obsah bubnu. Pokud se to nepodaří, zobrazí se chyba UE.