Kde sehnat Clubcard?

Jak aktivovat Clubcard

Zavolejte na naši bezplatnou infolinku 800 222 555 od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00.

Co je to Clubcard

Clubcard je věrnostní karta Tesco, díky které je vaše online nakupování ještě výhodnější! Pouze s kartou Clubcard máte nárok na exkluzivní nabídky. Navíc můžete sbírat body, za které získáte poukázky a kupony, které lze použít v kamenných obchodech Tesco.

Jak naskenovat Tesco kartu do mobilu

Clubcard pod palcem

Aplikace Clubcard pracuje doslova jako virtuální karta, takže ji můžete snadno naskenovat z telefonu. Také máte přehled o svých nasbíraných bodech a o všech výhodách, které už díky aplikaci určitě nezmeškáte.

Jak uplatnit body v Tesco

Díky aplikaci Clubcard na nic nečekáte a nasbírané body si můžete vyměnit za peníze kdykoliv. Nasbírejte alespoň 300 bodů a směňte je ihned na peníze ve vaší mobilní aplikaci Clubcard. S Clubcard máte všechny výhody vždy po ruce.

Jak zjistit číslo karty Tesco

V aplikaci nebo samoobsluze Tesco Mobile, kde číslo můžete zadat v sekci nastavení. Zasláním SMS ve tvaru CLUBCARD(mezera)číslo na číslo 999346.

Jak funguje aplikace Tesco

Aplikace nabízí rychlé a pohodlné nákupy. Pomocí čtečky v mobilu jednoduše oskenujete čárový kód produktů a celý nákup pak zaplatíte u kterékoliv naší pokladny. Stáhněte si aplikaci Scan & Shop a vyzkoušejte si sami komfort tohoto způsobu nakupování.

Kdy chodi vyuctovani z Clubcard

Za útratu 10 Kč získáte 1 bod. Až nasbíráte alespoň 600 bodů, obdržíte vyúčtování s poukázkami. Vyúčtování je zasláno až 4x ročně poštou nebo na email (podle preference zákazníka).

Jak zjistit číslo Clubcard

Přímo v mobilní aplikaci v nastavení profilu nebo po přihlášení se online do svého účtu Moje Clubcard.

Jak zjistit Tesco kredit

Jak zjistím stav svého kreditu V samoobsluze nebo mobilní aplikaci Tesco Mobile, případně stačí ze SIM karty vytočit kód *125*# jako hovor a stav kreditu se Vám ukáže na obrazovce. Zjištění stavu kreditu je zdarma.

Jak naskenovat kartu Clubcard

1) Požádejte o kartu na informacích nebo u pokladny a dokončete svou registraci online na adrese https://itesco.cz/clubcard/ . Body z prvního nákupu se na kartu načtou automaticky. 2) Na informacích v obchodě vyplňte registrační formulář a předejte jej zpět našim kolegům.

Jak získat Tesco kartu

JAK KARTU ZÍSKAT Získáte ji jednoduše u jakékoli pokladny nebo v informačním centru prodejny Tesco. Samotnou registraci můžete dokončit doma přes internet, pokud nechcete trávit svůj čas vyplňováním formuláře na prodejně. https://itesco.cz/clubcard/.

Jak nahrat Clubcard do mobilu

Jak mohu sbírat body Při každém placení nákupu nechte pokladní načíst čárový kód z vaší karty Clubcard (nebo mobilní aplikace). Za každých utracených 10 Kč z vašeho nákupu vám na váš účet připíšeme 1 bod. Body se vám na účet přičtou automaticky.