Jak nahrát fotky na zonerama?

Jak přidat fotky do alba zonerama

Pro nahrání fotek do alba přetáhněte fotky z druhého okna Průzkumníka, podobně můžete přetáhnout fotky zpět na lokální disk nebo přetahovat fotky mezi různými alby. Přímo do seznamu alb můžete také přetahovat celé složky z disku, tím se vytvoří nová alba.
Archiv

Jak změnit velikost fotky v Zoneru

Jak na to Zmenšení fotky je v ZPS X rychlé a intuitivní.Vyberte fotky.Stiskněte Ctrl + E.Zadejte požadovanou velikost.Klikněte na Použít (nebo Použít na vše v případě zmenšení více fotek). Hotovo!

Jak vložit obrázek do obrázků Zoner

Funkci spustíte v nabídce Upravit | Obrázek do obrázku [Ctrl+Shift+T] oken Průzkumník a Editor. V dialogu vyberete obrázek pro vložení, dále jeho Umístění, Otočení, Odsazení od zvoleného okraje a zda se má použít Průhlednost uložená v obrázku (z obrázků typu GIF a PNG), případně celková Průhlednost.

Jak upravit fotky v Zoneru

Stačí sáhnout po efektových nastaveních – Presetech. A úprava fotek bude otázkou pár vteřin. Presety jsou přednastavené úpravy jednotlivých parametrů snímku, které vám umožní rychlé a snadné úpravy fotek. Najdete v Zoner Photo Studiu v modulu Vyvolat pod ikonou posuvníků vedle automatických úprav.

Jak funguje zonerama

Zonerama.com je online služba, která nabízí prostor pro sdílení fotografií a videí a jejich organizování do alb. Tvůrcem této aplikace je společnost ZONER software, a. s., která je rovněž tvůrcem editoru obrazových souborů Zoner Photo Studio. Nejlepší způsob sdílení vašich fotografií.

V čem je online galerie zonerama výjimečná

Nekonečný prostor pro vaše fotky To je online galerie ZoneramaBez komprese a datových limitů Vaše fotky si zaslouží prezentaci v plné kvalitě.Prohlížejte kdekoliv a kdykoliv.Okamžité úpravy a pohodlná správa.Pohodlné nahrávání přímo ze ZPS X.

Jak změnit velikost fotky

Zmenšení velikosti souboru pomocí komprese obrázkůVyberte obrázky, které chcete zmenšit.V části Nástroje obrázku vyberte na kartě Formát ve skupině Upravit možnost Komprimovat obrázky.Vyberte možnosti komprese a rozlišení a pak vyberte OK.

Jak upravit velikost fotografie

Pokud chcete změnit velikost obrázku, zadejte na kartě Nástroje obrázku – Formát ve skupině Velikost nové rozměry do polí Výška a Šířka. Pokud chcete změnit velikost obrazce nebo jiného objektu, zadejte na kartě Nástroje kreslení – Formát ve skupině Velikost požadované rozměry do polí Výška a Šířka.

Jak vložit obrázek do textu

Vložení obrázku do textu e-mailové zprávy

Umístěte kurzor na místo, kde se má ve zprávě obrázek zobrazit. Na pásu karet vyberte Vložení > Obrázky. V umístění na počítači nebo v online umístění souborů vyhledejte obrázek, který chcete vložit. Vyberte obrázek a potom zvolte Vložit.

Jak zkopírovat obrázek do malování

Pokud mám vybranou část obrázku, držím stále klávesu CTRL a pohybuju výběrem. Tam, kde kliknu se vloží kopie výběru. Příkazy PŘEKLOPIT SVISLE a PŘEKLOPIT VODOROVNĚ použijeme na tvorbu symetrických (osově souměrných) objektů, kdy namalujeme jen půlku a zbytek zkopíruje, překlopíme a přisuneme.

Jak pracovat s Zoner Photo Studio

Ve Správci Zoner Photo Studia (ZPS) vyberte složku s dílčími fotografiemi, ze kterých budete chtít složit výsledné panoráma. Jednotlivé obrázky můžete rovnou vybrat pomocí myši a kombinací kláves Shift (vybere všechny označené snímky) nebo Ctrl (vybere snímky, na které poklepete myší).

Jak na úpravu fotografií

Otevřete fotku, kterou chcete upravit.Klepněte na ikonu úprav. Oříznout. Pokud chcete fotku oříznout na jiný poměr stran, třeba na čtverec, klepněte na ikonu poměru stran . Pokud chcete změnit perspektivu fotky, klepněte na ikonu transformace .Kopii fotky s úpravami si uložíte tak, že vpravo dole klepnete na Uložit.

Kde sdílet fotky

Kde sdílet své fotografie. Existuje mnoho služeb na sdílení fotografií, mezi ty nejznámější patří například Flickr, Fotky Google, Facebook nebo Instagram, z českých služeb můžete využít třeba Zoneramu, ambicióznější fotografové pak třeba galerii na FotoAparat.cz.

Jak změnit poměr stran fotografie

V prostředí aplikace Gimp je k dispozici nástroj Ořez, který umožňuje přímo nastavit poměr stran, ve kterém chceme fotografie ořezávat. Jeho použití je velmi jednoduché – stačí vybrat nástroj a pak tahem myši při držení levého tlačítka vybrat tu část fotografie, která má být zachována – vše ostatní bude ořezáno.

Jak zmenšit velikost přílohy

Zmenšení velikosti souboru pomocí komprese obrázkůVyberte obrázky, které chcete zmenšit.V části Nástroje obrázku vyberte na kartě Formát ve skupině Upravit. možnost Komprimovat obrázky.Vyberte možnosti komprese a rozlišení a pak vyberte OK. U obrázků, které se nebudou tisknout, je nejběžnější rozlišení Web (150 ppi).

Jak upravit velikost fotky v pocitaci

Vyberte obrázek, který chcete komprimovat. Klikněte na kartu Nástroje obrázku – formát a potom klikněte na tlačítko Komprese obrázků. Proveďte jeden z následujících kroků: Chcete-li komprimovat obrázky a vložit do dokumentu, klikněte v části řešení, klikněte na Tisk.

Jak zhoršit kvalitu obrázku

Kromě samotného zmenšení je vhodné fotky hromadně zpracovat kompresním programem, který při zachování kvality – nebo při velmi mírném zhoršení kvality, zmenší velikost obrázků klidně i o dalších 80%. K tomu lze využít i bezplatných služeb dostupných online.

Jak dát obrázek za text

V textu zprávy klikněte na místo, kam chcete přidat obrázek. Na kartě Zpráva klikněte na Obrázky. Vyberte možnost, kterou chcete použít pro vkládání obrázků. Možnost Prohlížeč fotek usnadňuje procházení existujících sad fotek v počítači, například fotek v aplikaci iPhoto nebo Photo Booth.

Jak vložit obrázek vedle textu

Vyberte obrázek, přejděte na Formát obrázku nebo Formát a vyberte Zalamovat text > Upravit zalamovací body. Přetáhněte černé hraniční body blíže k obrázku nebo dále od obrázku tak, abyste byli spokojení s výsledkem. Další hraniční body můžete vytvořit přetažením červené čáry.

Jak zkopírovat fotografií

Kopírování obrázkuVyberte jeden nebo více obrázků, které chcete kopírovat.Klikněte na kartu Domů a potom klikněte na Kopírovat .Klikněte na složku, kam chcete vložit pole Kopírovat a potom klikněte na Vložit .

Jak spojit dva Obrázky v malování

Sloučení obrazcůVyberte obrazce, které chcete sloučit: Stiskněte a podržte klávesu Shift a pak vyberte jednotlivé obrazce.Na kartě Formát obrazce ve skupině Vložit obrazce vyberte Sloučit obrazce a pak vyberte požadovanou možnost.Vyberte požadovanou možnost Sloučit.

Jak si udělat pořádek ve fotkách

7 tipů, jak si udělat pořádek ve fotografiíchPosbírejte všechny fotky.Roztřiďte je podle let.Top události ponechte samostatněCestujete rádiVyberte ty nejlepšíUpravte fotky k dokonalosti.A co s fotkami můžete dělat dál7 kroků k vysněné festivalové fotce.

Jak stáhnout Zoner Callisto

Verze Zoner Callisto 5 FREE je funkčně shodná s poslední verzí Zoner Callisto 5 a stáhnout si ji můžete zcela zdarma na stránkách Callisto.cz, to jak pro osobní tak i komerční využití.

Jak na třídění fotek

Doporučujeme třídění do složek, které budou označené datem pořízení fotek a názvem akce nebo typu focení, například: 2017-02-10 Klíčení sadeb. Pojmenovat složky podle data pořízení fotek můžete už při jejich importu do počítače. O jaký typ focení se jednalo, doplníte následně ručně.

Jak udělat z fotky jen obrys

Otevřete fotografii a přejděte na efekt »Efekty | Stylizace | Obrys«. Následně nastavte »Tloušťka« na »1« a jako »Intensita« zadejte hodnotu mezi »70« a »100« – podle uvážení. Jakmile jste s výsledkem spokojeni, můžete ho přes nabídku »Soubor« vytisknout.