Jak dlouho trva doprava z Polska Vinted?

Jak dlouho trvá balíček z Polska

Standardní doručovací doba zásilky z Polska je přibližně do 2 pracovních dnů.

Jak funguje doprava na Vinted

Náklady na přepravu se připočítávají k ceně předmětu a při shrnutí objednávky se zahrnují do celkové částky. Náklady na přepravu závisí na velikosti zásilky a na tom, kde se jak kupující, tak prodávající nacházejí. K odeslání zboží obdržíš předplacený přepravní štítek vygenerovaný na Vinted.

Jak funguje DPD na Vinted

Po odeslání může trvat až 48 hodin, než se údaje o sledování na Vinted objeví. Až zásilka dorazí, kupující o tom dostane zprávu. Vydělané peníze se objeví ve tvé Vinted peněžence, jakmile kupující obdrží předmět a objednávka bude dokončena. Zde najdeš více podrobností o tom, jak platbu získat.

Kdo platí poštovné na Vinted

V každém případě se náklady na přepravu zobrazí v nabídce předmětu a také před dokončením objednávky. Tyto náklady na přepravu nese kupující a jsou k dispozici, pokud prodávající tuto možnost kupujícím poskytuje. Některé možnosti přepravy jsou pro prodávající aktivovány jako výchozí nastavení a nelze je vypnout.

Jak se jmenuje Zasilkovna v Polsku

V naší polské entitě se dějí velké věci! Nově bude vašim polským zákazníkům přepravovat zboží Packeta.pl. Tímto krokem chceme zdůraznit příslušnost polské pobočky k celé skupině Packeta a její mezinárodní charakter. Název Packeta bude využíván i při expanzi na další zahraniční trhy.

Jak dlouho trvá zásilkovna z Polska

počet výdejních míst: 17 000+ úložní doba: 5 pracovních dní možnost posílat zásilky na dobírku.

Co se nesmi prodavat na Vinted

Například: Zakázané předměty: Předměty, které nespadají do oblečení, netýkají se módy, vzhledu, doplňků, dětí nebo vybavení domácnosti, případně zkrátka neodpovídají vizi, kterou Vinted má.

Jak rychle prodat věci na Vinted

Jak prodat předměty rychlejiAktualizuj fotky v nabídce, aby bylo možné si předmět prohlédnout v celé jeho kráse.Uprav název a popis předmětu. Zvýšíš tím šanci, že kupující tvoji nabídku při vyhledávání objeví.Nastav slevu na sety a motivuj tak uživatele, aby si od tebe koupili více předmětů najednou.

Jak rychle poslat balík

EXPRESS MAIL SERVICE představuje rychlou přepravu dokumentů a zboží po celém území České republiky až do velikosti L (nejdelší strana do 100 cm). EMS je služba s garantovaným dodáním následující den po dni podání, v pracovní den i v sobotu. V zásilce EMS lze přepravovat věci do hodnoty 100 000 Kč.

Jak změnit na Vinted způsob dopravy

Nastavení způsobů přepravy u prodávaných předmětůjdi na svůj profil;v menu vyber Nastavení;otevři sekci Přeprava;aktivuj/deaktivuj vybrané způsoby přepravy pomocí přepínacího tlačítka. (Některé způsoby přepravy však mohou být nastavené automaticky a vypnout je nepůjde.)

Jak poznat podvodníka na Vinted

Podvodníci se obvykle vyptávají na tvé kontaktní údaje, citlivé informace nebo přihlašovací údaje. Phishingové zprávy mohou také obsahovat odkazy na nebezpečné stránky nebo k nim mohou být připojeny infikované soubory.

Jak to chodi na Vinted

Prodávání je snadnéVystav předmět. Stáhni si zdarma aplikaci Vinted. Vyfoť předmět, přidej popis a zadej cenu.Prodej ho a odešli. Prodáno! Zabal předmět, vygeneruj si 6místný kód pro odeslání a zásilku odnes na podací místo během 5 dní.Hotovo! Za prodávání se nic neplatí, takže ti zůstane všechno, co si vyděláš.

Jak dlouho trva Zasilkovna z Polska

Zásilkovna doručí vaší zásilku obvykle do 24 hodin od předání zásilky do přepravy.

Kdy jezdí Zásilkovna

Zásilky po České republice jsou z 98 % doručovány následující pracovní den od předání. Může se stát, že se dodací lhůta o jeden den protáhne, a to z toho důvodu, že byla podána na naše podací místo až po odjezdu řidiče.

Kdy pracuje Zásilkovna

Všechna naše depa jsou podací a k dispozici 7 dní v týdnu!

Zásilky můžete podávat na všech našich 14 depech, které v České republice v současné době máme. Nejenže je podání na depech o 10 Kč levnější, ale zásilky podané o víkendu mohou být u vašich zákazníků už v pondělí!

Kdo vlastní Vinted

Vinted.cz založili v Česku v lednu roku 2011 Janet Lavicka a Lukáš Vala pod názvem VotočVohoz.cz po vzoru litevské výměnné burzy Manodrabuziai.lt (v současnosti Vinted.lt) a německého dceřiného portálu Kleiderkreisel.de.

Jak nejlevneji poslat malý balicek

Obyčejný balík je nejzákladnější a také nejlevnější varianta. Minimální rozměry balíčku musí být 15 cm × 10,5 cm. Žádný rozměr nesmí být větší než 240 cm a součet délky, šířky a výšky nesmí přesáhnout 300 cm. Obyčejný balík lze poslat až do váhy 20 kg.

Jak zabalit věci na Vinted

Jak zabalit předmětyPoužívej pevné vnější obaly. Ideální je kartonová krabice, která odpovídá velikosti a hmotnosti předmětu.Vyber odpovídající velikost zásilky.Zajisti křehké předměty.Chraň před nečistotami a vlhkostí.Použij lepicí pásku.Správně připevni přepravní štítek.

Na co si dát na Vinted pozor

Podívej se na popis profilu a ověřené informace prodávající/ho a zjisti, zda je na něj/ni spoleh. Můžeš si projít jeho/její hvězdičkové hodnocení a přečíst si, jakou zkušenost s obchodem s danou osobou měli ostatní uživatelé. Nákupy vždy prováděj bezpečným způsobem platby a pomocí tlačítka Koupit.

Na co si dát pozor na Vinted

Podívej se na popis profilu a ověřené informace prodávající/ho a zjisti, zda je na něj/ni spoleh. Můžeš si projít jeho/její hvězdičkové hodnocení a přečíst si, jakou zkušenost s obchodem s danou osobou měli ostatní uživatelé. Nákupy vždy prováděj bezpečným způsobem platby a pomocí tlačítka Koupit.

Jak se jmenuje Zásilkovna v Polsku

V naší polské entitě se dějí velké věci! Nově bude vašim polským zákazníkům přepravovat zboží Packeta.pl. Tímto krokem chceme zdůraznit příslušnost polské pobočky k celé skupině Packeta a její mezinárodní charakter. Název Packeta bude využíván i při expanzi na další zahraniční trhy.

Kdy dojde balík že Zásilkovny

Zásilkovna doručí vaší zásilku obvykle do 24 hodin od předání zásilky do přepravy. Níže naleznete podrobnější informace týkající se této možnosti doručení Vašeho zboží. Při podání zásilky budete informování prostřednictvím SMS a e-mailem, kde bude uvedeno i sledovací číslo zásilky.

Jak dlouho trva doprava Zásilkovna

Jak dlouho trvá doručení zásilky Zásilky po České republice jsou z 98 % doručovány následující pracovní den od předání. Může se stát, že se dodací lhůta o jeden den protáhne, a to z toho důvodu, že byla podána na naše podací místo až po odjezdu řidiče.

Jak dlouho trvá doručení balíku

Srovnání přepravců aneb s kým poslat balík do zahraničí

Služba (přepravce) Doba doručení Nevýhoda
Shipex 3-5 dnů
Balík do zahraničí 3-5 dnů
Pošli snadno 4-6 dnů
DHL 2-5 dnů pouze osobní podaní na DHL pointu, vysoká cena

Jak jezdí Zásilkovna

Jak to fungujeNakupte v e-shopu, který spolupracuje se Zásilkovnou.V košíku zvolte přepravu přes “Zásilkovna — Doručení na adresu”.Pošleme vám info o převzetí zásilky od internetového obchodu.Jakmile kurýr zásilku naloží, dáme vám vědět čas doručování s přesností na 90 min.