Jak nakupovat na Mall CZ?

Jak objednat na Mall

Jak objednat po telefonuNapište si, o jaké výrobky máte zájem. Pro správné provedení objednávky operátorka potřebuje znát přesný název produktu.Ujasněte si způsob dopravy a platby.Připravte si přesnou adresu a kontaktní údaje.
ArchivPodobné

Jak funguje Mall CZ

Pokud návštěvník klikne na vašich stránkách na affiliate reklamu MALL.CZ a pak během 7 dní provede na MALL.CZ nákup (tj. zboží objedná, zaplatí a během zákonné lhůty 14 dnů zboží nevrátí), získáte příslušnou provizi z ceny nákupu bez DPH. Na služby (doprava apod.) se nárok na odměnu nevztahuje.

Jak funguje Mall box

WE|DO Box, dříve Mall Box

WE|DO Box, dříve v režii Mall.cz, je funkcí podobný AlzaBoxům. Zadáváte navíc nejdříve telefonní číslo, poté kód z emailu nebo SMS, který vám byl předem zaslán. Čas uložení je 2 dny, přesněji 46 hodin. Výdejní dobu nelze prodloužit.

Jak se ruší objednavka

Kupující má právo stornovat objednávku bez udání důvodu kdykoliv před jejím závazným potvrzením. Po závazném potvrzení objednávky jen v případě, že prodávající nesplní podmínky dodání. V případě stornování potvrzené objednávky je kupující povinen uhradit prodávajícímu škodu vzniklou tímto jednáním.

Jak dlouho trvá doručení z Mall

4,6 celková spokojenost s obchodem
2,3 průměrná doba dodání ve dnech
95 % zákazníků zboží dorazilo do 6 dní

Jak se nakupuje na fakturu

Přesně tak jak píšeš. Místo "z ruky do ruky", dobírky nebo "nejdřív zaplať, pak pošleme" ti dodaj zboží, vystaví fakturu na příslušnou částku, která má určitou splatnost. Do této doby fakturu zaplatíš na v ní uvedené číslo účtu. Pokud ne, tak na faktuře může být uvedena nějaká smluvní pokuta či penále z prodlení.

Kdo koupil Mall

Od jara je 2022 je MALL součástí e-commerce skupiny Allegro Group. Skupina Allegro je e-commerce platformou pro evropské spotřebitele i obchodníky a každoročně rychle roste. Skupina se sídlem v Lucembursku a kótovaná na Varšavská burza cenných papírů (WSE) provozuje přední online tržiště ve střední a východní Evropě.

Jak zaplatit v BOXu

K otevření Z-BOXu stačí mobilní aplikace Zásilkovna, zapnutý Bluetooth a polohové služby (GPS) (nezapomeňte mít zapnutá mobilní data!) a uhrazenou dobírku předem. Dobírku lze uhradit předem přímo v mobilní aplikaci Zásilkovna nebo online přes platební bránu pomocí odkazu, který jste obdrželi v e-mailu.

Co kdyz si Nevyzvednu zasilku Alza

Co se stane, když zásilku nevyzvednu Po uplynutí úložní doby bude zásilka vrácena zpět odesílateli. Opětovné doručení není možné.

Jak odstoupit od objednávky

Spotřebitel má právo od smlouvy odstoupit bez jakékoliv sankce a bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. V souladu s evropskou směrnicí o právech spotřebitelů tak může učinit i před převzetím zboží (pozor ale na výjimky z tohoto práva).

Co je to Mall

Mall.cz provozuje v České republice internetový obchod a kamenné prodejny pod značkou Mall.cz. Internet Mall je dceřinou firmou holdingové společnosti Mall Group, který byla v roce 2022 prodána polské skupině Allegro.

Co je to We Do Point

Jak WE|DO POINT funguje

V e-shopu si při objednávce zboží vyberete, do kterého WE|DO výdejního místa chcete zásilku doručit. Jakmile nám e-shop předá zboží k přepravě, okamžitě vám pošleme SMS a e-mail s číslem zásilky. Zásilku tak můžete sledovat online.

Co znamená nákup na fakturu

Co je platba fakturou Platba fakturou umožňuje nakoupit zboží nebo služby ihned, ale zaplatit za ně později. Platba faktury místo platby okamžité může ulevit vašemu cash flow a přitom společnosti umožní plynule fungovat i ve finančně napjatějších chvílích.

Jak funguje nákup na IČO

Povinností podnikatele je při každém nákupu uvádět své identifikační číslo. Prodejce je pak oprávněn se domnívat, že dané zboží bude kupující používat pro svou podnikatelskou činnost. Pokud podnikatel kupuje věc výhradně pro své soukromé účely, dobrovolně se tak okrádá o výhody spotřebitelů.

Kdo je majitel Mall

V říjnu 2017 skupina PPF Petra Kellnera získala 40procentní podíl v Mall Group, dalších 40 procent ovládli Daniel Křetínský s Patrikem Tkáčem. Zbylých 20 procent vlastnila investiční skupina Rockaway Capital podnikatele Jakuba Havrlanta.

Odkud je Mall

Mall.cz
Datum založení 2000
Zakladatel Ondřej Fryc
Adresa sídla U garáží 1611/1, Praha, 170 00, Česko
Charakteristika firmy

Jak funguje Zásilkovna z box

Po příchodu k Z-BOXu se aplikace automaticky spáruje s vaší schránkou. Pomocí tlačítka v detailu zásilky ji otevřete. Pak už stačí jen vyzvednout zásilku a zavřít schránku. Zásilku na dobírku pomocí aplikace i zaplatíte, a pokud se vám nehodí datum vyzvednutí, můžete si přes appku prodloužit úložní dobu.

Co se stane kdyz Nevyzvednu balík že z-BOXu

Co se stane, když zásilku nevyzvednu Po uplynutí úložní doby bude zásilka vrácena zpět odesílateli.

Jak dlouho mám na vyzvednutí zboží Alza

Jak dlouho mám na to si zboží z AlzaBoxu vyzvednout 2 dny od doručení. Poté se objednávka stornuje a vrací zpět. 24 hodin před vrácením obdržíte SMS a email o poslední šanci k vyzvednutí.

Co se stane kdyz Nevyzvednu zasilku v AlzaBoxu

Co se stane, když zásilku nevyzvednu Po uplynutí úložní doby bude zásilka vrácena zpět odesílateli. Opětovné doručení není možné.

Kdy lze odstoupit od objednávky

Spotřebitel má právo od smlouvy odstoupit bez jakékoliv sankce a bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. V souladu s evropskou směrnicí o právech spotřebitelů tak může učinit i před převzetím zboží (pozor ale na výjimky z tohoto práva).

Jak zrušit objednávku přes internet

Pokud si spotřebitel zboží objednal prostřednictvím internetu, je oprávněn ze zákona ve lhůtě do 14 dnů od smlouvy odstoupit. Pokud se spotřebitel rozhodne odstoupit od smlouvy, je ale potřeba, aby zboží převzal. Tzn. má povinnost zboží převzít, zaplatit balné a poštovné a teprve následně od smlouvy odstoupit.

Jak funguje Ulozenka

Jakmile vyplníte registrační formulář, automaticky se Vám založí účet v partnerském rozhraní Uloženky. Pro odeslání první zásilky si ve Vašem účtu založíte jeden nebo hned několik obchodů (pokud např. provozujete více eshopů). Po kontrole zadaných údajů získáte plnou funkčnost systému.

Jak vyzvednout WEDO

Jakmile je zásilka připravena k vyzvednutí, pošleme vám SMS a e-mail spolu s PIN kódem, který budete potřebovat pro převzetí zboží (zásilku nemusí vyzvedávat její adresát). Zásilku si poté můžete vyzvednout kdykoliv během následujících pěti pracovních dní, podle otevírací doby zvoleného výdejního místa.

Jak platit na fakturu

Fakturu lze uhradit 4 způsoby:Bankovním převodem.Kartou online.Složenkou na České poštěVkladem v bance.