Jak poznat iMessage?

Jak změnit SMS na iMessage

Přejděte do Nastavení > Zprávy. Klepněte na volbu „Přeposílání zpráv“ a vyberte všechna zařízení, na kterých se mají zprávy zobrazovat.

Co je to iMessage na iPhone

Pomocí aplikací pro iMessage můžete v konverzaci spolupracovat s ostatními, zdobit zprávy nálepkami, sdílet hudbu a dělat další věci, aniž byste opustili Zprávy.

Co znamená doruceno iMessage

Klasicky se iMessage, pokud je k dispozici, pošle automaticky. Po zaslání iMessage se v případě doručení zobrazí pod odeslanou zprávou text Doručeno. To značí, že byla iMessage úspěšně doručena příjemci a není tedy nutné se pokoušet o zaslání SMS.
Archiv

Jak povolit iMessage

Přejděte do nabídky Nastavení > Zprávy a zapněte iMessage. Možná budete muset chvíli počkat, než se aktivuje. Klepněte na Odesílání a příjem. Pokud vidíte text „Použijte pro iMessage své Apple ID“, klepněte na něj a přihlaste se stejným Apple ID, které používáte na Macu, iPadu a iPodu touch.

Jak se přihlásit do iMessage

Vypněte a znovu zapněte iMessage a FaceTime.Přejděte do Nastavení > Zprávy a vypněte iMessage.Přejděte do Nastavení > FaceTime a vypněte FaceTime.Restartujte zařízení: iPhone. iPad. iPod touch.Znovu zapněte iMessage a FaceTime.

Jak si vypnout iMessage

Vypnutí služby iMessage

Klepněte na Zprávy. Nastavte službu iMessage na Vypnuto.

Jak kreslit v iMessage

Klepněte na tlačítko fotoaparátu. . Klepněte na tlačítko Efekty. a vyberte některý z efektů, třeba Memoji* nebo aplikaci pro iMessage.

Jak se pozna iPhone že je SMS dorucena

Zapněte Potvrzení o doručení, abyste zjistili, zda byla vaše textová zpráva doručena příjemci. (Tato možnost vám neřekne, zda byla zpráva přečtena.) Na novějších telefonech otevřete aplikaci Zprávy a přejděte na Nastavení > Pokročilý > Získejte zprávy o doručení SMS.

Jak poslat SMS místo iMessage

Přejděte do. Ve spodní části najdete záložku Poslat jako SMS – zde políčko vyškrtněte. V případě, že není iMessage k dispozici, nechte zaškrtnuté – lze tímto krokem poslat zprávu jako klasickou SMS, přičemž mohou být účtovány poplatky dle tarifu operátora.

Jak dlouho se aktivuje iMessage

Aktivace iMessage a FaceTimu může trvat až 24 hodin. Pokud problém trvá i po 24 hodinách, postupujte takto: Zkontrolujte, jestli je na zařízení nejnovější verze iOS nebo iPadOS. Pokud používáte iPhone, obraťte se na svého operátora a ujistěte se, že můžete odesílat a přijímat SMS.

Jak se vypina iMessage

Vypnutí služby iMessage

Klepněte na Zprávy. Nastavte službu iMessage na Vypnuto.

Jak se Odhlasit z iMessage

Zkontrolujte, že jste připojeni k mobilní datové síti. Klepněte na Nastavení a pak na Zprávy. Vypněte iMessage.

Co delat kdyz mi nejde iMessage

Zkontrolujte nastavení zařízení

Zkontrolujte, jestli jste připojení k mobilní datové síti nebo k Wi-Fi síti. Pokud používáte iPhone, musíte mít k aktivaci telefonního čísla pro iMessage a FaceTime funkční službu SMS. V závislosti na vašem operátorovi vám tato SMS může být účtována.

Jak poslat Hlasovku v iMessage

Zprávy/Messages na Androidu

Hledejte ikonku mikrofonu vedle pole pro zadávání zprávy – většinou je potřeba ji držet pro nahrávání. Odeslání ale bude pomocí MMS a pokud je nemáte aktivní, tak odeslání nebude možné.

Jak kreslit na iphone

Klepněte na tlačítko Fotky a vyberte fotku. Klepněte na fotku ve zprávě a pak na Anotace. Tady do fotky můžete něco načrtnout nebo si klepnutím na tlačítko plus můžete zobrazit další možnosti anotací. Klepněte na Uložit a pak na Hotovo.

Jak poznám doručenou SMS

Na požadované zprávě podržíte prst, dokud se neobjeví menu s řadou položek. Úplně dole (na menších displejích ji na první pohled neuvidíte) je nabídka Zobrazit potvrzení. Když na ní tapnete, dozvíte se, zda zpráva byla doručena či nikoli.

Jak poslat textovou zprávu a ne iMessage

V iPhonu přejděte do Nastavení. Klepněte na Zprávy. Nastavte službu iMessage na Vypnuto.

Jak vypnout iMessage na iPhone

Vypnutí služby iMessageV iPhonu přejděte do Nastavení.Klepněte na Zprávy.Nastavte službu iMessage na Vypnuto.

Jak nastavit SMS na iPhone

Změny oznamování zpráv na iPhonuPřejděte do Nastavení > Oznámení > Zprávy.Vyberte požadované volby: Zapněte nebo vypnete volbu Povolit oznámení a okamžité doručování neodkladných zpráv. Nastavte pozici, místa, styl a zvuky upozornění.

Jak vypnout potvrzeni o precteni

Pokud chcete zobrazit nebo změnit tuto možnost, vyberte svůj profilový obrázek v horní části aplikace a pak vyberte Nastavení > Obecné. Tady můžete zapnout nebo vypnout potvrzení o přečtení.

Jak zakazat iMessage

Vypnutí služby iMessage

Klepněte na Zprávy. Nastavte službu iMessage na Vypnuto.

Jak poslat textovou zpravu a ne iMessage

V iPhonu přejděte do Nastavení. Klepněte na Zprávy. Nastavte službu iMessage na Vypnuto.

Jak kreslit v Poznamkach

V poznámce klepněte na tlačítko Anotace . Vyberte si barvu a kreslicí nástroj, třeba tužku nebo zvýrazňovač. Prsty vytvořte kresbu nebo na kompatibilním iPadu použijte Apple Pencil. Klepněte na Hotovo.

Jak udělat Výřez z fotografie Iphone

Vytváření a sdílení výřezů z fotek na iPhonuOtevřete fotku ve Fotkách nebo v aplikaci, jako jsou Zprávy nebo Safari.Podržte prst na subjektu fotky. Může se kolem něj zobrazit svítivý bílý obrys.Uvolněním prstu zobrazte možnosti jako Kopírovat a Sdílet (v aplikaci Fotky) nebo Zkopírovat hlavní motiv (v Safari).

Jak se pozna Iphone že je SMS dorucena

Zapněte Potvrzení o doručení, abyste zjistili, zda byla vaše textová zpráva doručena příjemci. (Tato možnost vám neřekne, zda byla zpráva přečtena.) Na novějších telefonech otevřete aplikaci Zprávy a přejděte na Nastavení > Pokročilý > Získejte zprávy o doručení SMS.