Jak dorucit balík do Polska?

Jak dlouho trvá doručení zásilky z Polska

Standardní doručovací doba zásilky z Polska je přibližně do 2 pracovních dnů.
Archiv

Jak poslat přes Zasilkovnu balík do Polska

2021. Již jsme vás informovali, že od června nebude možné vybrat jako způsob doručení do Polska výdejní místo Przesylkownia.pl. Tato možnost zmizí také z ceníků. V nabídce zůstane možnost doručení na adresu a na výdejní místa InPost Paczkomaty.

Jak poslat přes Vinted do Polska

Při obchodování s polskými uživateli teď kromě Zásilkovny můžeš využít i nového přepravce: DPD. Jeho rychlé a dostupné služby ti umožní přijímat zásilky z Polska a Slovenska. Při zvolení přepravy s DPD obvykle zásilky ze Slovenska a Polska dorazí během 2–4 pracovních dní.

Jak poslat balík do EU

Zásilky do zahraničí můžete podat na každé poště. Do poštovní schránky můžete vhodit jen obyčejné zásilky (psaní) s nalepenými poštovními známkami. Celní prohlášení do zemí mimo EU NEMUSÍ BÝ POUZE U LISTOVNÍCH ZÁSILEK S OBSAHEM PÍSEMNÉHO SDĚLENÍ DO HMOTNOSTI 50 g. Všechny ostatní zásilky musí mít celní prohlášení vždy.

Jak odeslat balíček do Polska

Veškeré zásilky do země Polsko doručujeme prostřednictvím společnosti UPS nebo přepravce TNT. Dopravce provádí dva pokusy o doručení na adresu příjemce. V případě neúspěšného doručení zásilky je možné její vyzvednutí na lokální pobočce přepravce. Zásilka do jakékoliv destinace země Polsko pro nás není problém.

Jak poslat balík co nejlevněji

Obyčejný balík je nejzákladnější a také nejlevnější varianta. Minimální rozměry balíčku musí být 15 cm × 10,5 cm. Žádný rozměr nesmí být větší než 240 cm a součet délky, šířky a výšky nesmí přesáhnout 300 cm. Obyčejný balík lze poslat až do váhy 20 kg.

Jak dlouho trvá Zásilkovna z Polska

počet výdejních míst: 17 000+ úložní doba: 5 pracovních dní možnost posílat zásilky na dobírku.

Kdo platí poštovné na Vinted

V každém případě se náklady na přepravu zobrazí v nabídce předmětu a také před dokončením objednávky. Tyto náklady na přepravu nese kupující a jsou k dispozici, pokud prodávající tuto možnost kupujícím poskytuje. Některé možnosti přepravy jsou pro prodávající aktivovány jako výchozí nastavení a nelze je vypnout.

Jak dlouho trvá zásilkovna z Polska

počet výdejních míst: 17 000+ úložní doba: 5 pracovních dní možnost posílat zásilky na dobírku.

Jak poslat balík do Polska Česká pošta

Zásilku lze podat na poště nebo u pověřeného pracovníka pošty. Podání zásilky stvrdí pošta odesílateli: elektronicky v případě předání podacích dat elektronickým způsobem přes Poslat zásilku, Elektronický podací arch a pro smluvní zákazníky Podání Online nebo API rozhraní

Jak dlouho trvá doručení balíku

Srovnání přepravců aneb s kým poslat balík do zahraničí

Služba (přepravce) Doba doručení Nevýhoda
Shipex 3-5 dnů
Balík do zahraničí 3-5 dnů
Pošli snadno 4-6 dnů
DHL 2-5 dnů pouze osobní podaní na DHL pointu, vysoká cena

Jak poslat zásilku přes DPD

Odeslání balíkuObjednávku vytvoříte a zaplatíte v naší nové webové aplikaci Z ruky do ruky.Pošleme vám QR kód, který následně naskenujete v našem DPD boxu přímo z mobilního telefonu.Box následně vytiskne přepravní štítek, který nalepte na balík a vložte ho do otevřené schránky.Máte hotovo.

Jak poslat balík aby platil příjemce

Aby mohl uživatel (adresát zásilky) využít služby „Odpovědní zásilka“ musí mít s Českou poštou uzavřenu „Dohodu o poskytování služby vnitrostátních odpovědních zásilek“. V tomto případě cenu za službu nehradí odesílatel, ale adresát.

Jak se posílá přes Balíkovnu

Pro poslání balíku využijte webovou aplikaci na www.balikovna.cz. v sekci Poslat balík. Vyplňte kontaktní údaje, zadejte případnou výši dobírky, kterou budete chtít od příjemce vybrat a zvolte cílovou Balíkovnu nově i Balíkovna-BOX, kam balík pošleme. Pak už jen pohodlně za balík zaplatíte přes platební bránu.

Jak dlouho trvá doručení balíku Zásilkovna

Jak dlouho trvá doručení zásilky Zásilky po České republice jsou z 98 % doručovány následující pracovní den od předání. Může se stát, že se dodací lhůta o jeden den protáhne, a to z toho důvodu, že byla podána na naše podací místo až po odjezdu řidiče.

Jak Dorucuje Zásilkovna

Náš řidič vám osobně doručí zásilku až do rukou, a to na jakoukoliv adresu v Česku. Doručení na adresu máme čistě v naší režii, a proto sami ručíme za kvalitu a rychlost. Přivítejte ve dveřích řidiče v červeném s logem Zásilkovna.

Jak to chodi na Vinted

Prodávání je snadnéVystav předmět. Stáhni si zdarma aplikaci Vinted. Vyfoť předmět, přidej popis a zadej cenu.Prodej ho a odešli. Prodáno! Zabal předmět, vygeneruj si 6místný kód pro odeslání a zásilku odnes na podací místo během 5 dní.Hotovo! Za prodávání se nic neplatí, takže ti zůstane všechno, co si vyděláš.

Jak se posílá přes Vinted

Zde je jednoduchý návod, jak na to:Stiskni tlačítko Koupit.Přidej způsob platby (pokud nebyl přidán automaticky).Zadej svou adresu.Vyber způsob doručení a výdejní místo.Doplň telefonní číslo.Zaplať za objednávku a je to – prodávající dostane výzvu k zabalení a odeslání předmětu.

Jak dlouho trvá doručení dopisů ze zahraničí

Do tří dnů po dni podání doručí zásilku do 18 zemí Evropy, mezi nimi třeba i do Velké Británie. Do čtyř dnů obdrží zásilku adresáti na Islandu, v Norsku a Švýcarsku. „Do Švýcarska je delší dodací lhůta kvůli nutnému celnímu projednání,“ vysvětluje mluvčí.

Jak dlouho jde balík Ceskou postou

Jak poslat balík do zahraničí Českou poštou

Služba České pošty Doba doručení Nevýhoda
Obchodní balík do zahraničí 3-4 dny jen pro firmy
EMS balík do zahraničí do 2 dnů (Londýn) do ostatních měst trvá doručení až 7 dní
Standardní balík do zahraničí 5-7 dní dlouhá doba doručení

5. 5. 2022

Kdy jezdí pošta s balíky

Ve všední dny doručujeme mezi 8:00-16:00 hodinou. V případě uložení zásilky na poště je možné balík vyzvednout bez nutnosti prokazovat totožnost. Stačí předložit kód pro vyzvednutí, který adresát nalezne v SMS nebo e-mailovém avízu.

Jak funguje doručení DPD

DPD kurýr je zaměstnancem našich smluvních dopravců a je v jeho zájmu balíček doručit, povinnost volat (na česká nebo zahraniční čísla) však nemá. Příjemcům balíčků služby DPD Private zasíláme v den doručení sms a e-mail s 1hodinovým oknem, kdy balíček kurýr doručí.

Jak funguje DPD box

Odeslání balíku

Pošleme vám QR kód, který následně naskenujete v našem DPD boxu přímo z mobilního telefonu. Pokud tuto možnost nemáte, QR kód si vytiskněte a vezměte si ho s sebou. Box následně vytiskne přepravní štítek, který nalepte na balík a vložte ho do otevřené schránky. Máte hotovo.

Jaká poukázka na dobírku

Poštovní dobírková poukázka C

Při využití doplňkové služby Dobírka u vnitrostátních zapsaných zásilek (Doporučené psaní, Doporučený balíček, Doporučená slepecká zásilka, Cenné psaní, Cenný balík) pošta při dodání zásilky od příjemce vybere odesílatelem stanovenou částku.

Kdo platí dobírku

Při dodání pošta od příjemce vybere odesílatelem stanovenou peněžní částku (dobírková částka). Následně ji vyplatí odesílateli nebo odesílatelem určené osobě, v hotovosti nebo převodem na účet.