Kde v aplikaci ČSOB najdu Aktivacni kód?

Jak aktivovat Smart klíč na novém mobilu

Smart klíč si můžete nově aktivovat, na novém nebo stávajícím mobilu. Přihlaste se pomocí přihlašovacích údajů (uživatelské jméno a heslo) na stránce https://identita.csob.cz. Pokud máte aktivní Smart klíč, při přihlášení s využitím druhého faktoru zvolte možnost „Nainstalujte si ho znovu“.
Archiv

Jak se poprvé prihlasit do ČSOB Smart

Do internetového bankovnictví se přihlásíte buď přihlašovacím jménem a heslem, nebo certifikátem. Následně pak přihlášení ještě potvrdíte aplikací ČSOB Smart klíč, případně SMS klíčem. Více o přihlašování najdete v nápovědě pro ČSOB Identitu.

Kde najdu PIN ČSOB Smart

Kde najdu přihlašovací údaje do Smartu Přihlašovací údaje si nastavíte v rámci ČSOB Identity, kde si zvolíte své uživatelské jméno a heslo. Pokud byste zapomněli Vaše heslo, stačí navštívit stránku https://identita.csob.cz, kde si ho můžete následně obnovit.
Archiv

Jak aktualizovat aplikaci ČSOB Smart

Otevřete Obchod Play / App Store a v přehledu vašich aplikací si Smart můžete ručně aktualizovat. Nejjednodušší je nastavit si automatické aktualizace a nemusíte se o nic starat.
Archiv

Kde najdu aktivační kód

Než začnete se samotnou aktivací, potřebujete aktivační kód. Získáte ho v buď v internetovém bankovnictví (volba Mobilní aplikace), v aplikaci ČSOB Smart (volba Ostatní > Aktivace Smart klíče), v bankomatu nebo na pobočce.

Co to je aktivační kód

Aktivační kód je jednorázový šestimístný kód, první ověřovací stupeň zabezpečení vašeho bankovnictví. Má platnost 14 dní a automaticky ho získáte při aktivaci bankovní IDentity.

Jak aktivovat Smart Banking ČSOB

Stažení a aktivace online (ČSOB Identita, Internetové bankovnictví, CEB)Stáhněte a nainstalujte si ČSOB Smart klíč ze svého obchodu s aplikacemi (App Store, Google Play, Huawei AppGallery).Spusťte aplikaci.Klikněte na AKTIVOVAT.Zvolte MÁM AKTIVAČNÍ KÓD.Povolte přístup ke kameře a načtěte QR kód s aktivačním kódem.

Kde najdu Aktivacni kód ČSOB Smart klíč

V internetovém bankovnictví najdete aktivační kód v hlavním menu v položce Mobilní aplikace. V bankomatech ČSOB získáte aktivační kód v hlavním menu pomocí volby „Smart klíč“. Bankomat vám vydá stvrzenku s aktivačním kódem, který načtete během aktivace aplikace.

Jak aktivovat aplikaci ČSOB Smart

Stáhněte a nainstalujte aplikaci ČSOB Smart klíč ze svého obchodu s aplikacemi (App Store, Google Play, AppGallery). Přihlaste se do internetového bankovnictví, v menu Mobilní aplikace klikněte v dlaždici ČSOB Smart klíč na Aktivovat. Na mobilu spusťte aplikaci Smart klíč, klikněte na Aktivovat a Mám aktivační kód.

Jak ziskat jednorazovy Aktivacni kód

Pro získání aktivačního kódu vložte kartu do bankomatu nebo kartu přiložte k bezkontaktní čtečce. Pomocí chytrého zařízení nebo platební nálepky kód bohužel nezískáte. Zadejte PIN jako při výběru hotovosti a v menu vyberte Služby a nabídky. Potom stiskněte tlačítko Tisk aktivačního kódu.

Kde najit Aktivacni kód

V internetovém bankovnictví najdete aktivační kód v hlavním menu v položce Mobilní aplikace. V bankomatech ČSOB získáte aktivační kód v hlavním menu pomocí volby „Smart klíč“. Volba je dostupná pouze v českém jazyce. Bankomat vám vydá stvrzenku s aktivačním kódem, který načtete během aktivace aplikace.

Jak získat aktivační kód z bankomatu

Pro získání aktivačního kódu vložte kartu do bankomatu nebo kartu přiložte k bezkontaktní čtečce. Pomocí chytrého zařízení nebo platební nálepky kód bohužel nezískáte. Zadejte PIN jako při výběru hotovosti a v menu vyberte Služby a nabídky. Potom stiskněte tlačítko Tisk aktivačního kódu.

Jak znovu aktivovat Smart klíč

Přihlaste se do ČSOB Smart a ve spodním palcovém menu klikněte na Ostatní. V Nastavení zvolte Aktivace Smart klíče. Zobrazí se aktivační kód – zkopírujte si ho do schránky nebo si ho opište a dejte Pokračovat. Otevře se aplikace ČSOB Smart klíč Vložte nebo přepište aktivační kód, zvolte Pokračovat.