Co se nesmi na koncert?

Co si obléct do O2 Areny na koncert

Běžné hudební vystoupení a show v O2 aréně

Vyhněte se pouze příliš odhaleným kouskům (přece jen se jedná o společenskou událost) a nebezpečným předmětům na oblečení, což můžou být opasky s ostny apod. Vyvarovat byste se měli také nápisům, které podporují radikální hnutí nebo například antiseminismus.

Co si s sebou můžu vzít do O2 Areny

Do O2 areny není dovoleno vnášet jakýkoli alkohol, deštníky (s výjimkou skládacích v případě deště), potraviny a nápoje (s výjimkou doložených zdravotních důvodů), lahve, natlakované předměty, nádoby všeho druhu (skleněné či PET lahve, plechovky, dózy apod.), nenošené oděvy, politické a reklamní materiály (je možno …

Jak dlouho trvaji koncerty v O2 Arene

Koncert trvá cca 2 hodiny.

Kde je vchod do O2 Areny

Diváci vstupují do O2 universa hlavním vstupem, který se nachází na 2. podlaží objektu, z ulice Českomoravská a nebo od tramvajové zastávky z ulice Českomoravská. Tento vstup do O2 universa je zajištěn 12 vstupními turnikety a 2 brankami pro invalidy.
Archiv

V čem jít na koncert

Pokud chcete být oblečení tak akorát, nikdy nic nezkazíte, pokud zvolíte dress code označovaný jako Dark Suit nebo Business Formal. Co to znamená Dámy mohou zvolit přiměřeně krátké šaty, společenský kostýmek nebo sukni kombinovanou s elegantním topem.

Jak dlouho před koncertem

U akcí s číslovaným sezením stačí skutečně 15 minut před začátkem. U akcí s volným sezením doporučujeme přijít 20-30 minut předem. Nemělo by však smysl chodit na místo akce o hodinu dříve, většina sálů se otevírá 30 minut před začátkem akce.

Jak je velká o2 arena

Hala má kruhový půdorys, celková zastavěná plocha činí cca 36 000 m². Výška objektu dosahuje 33 m. Střešní konstrukce má průměr 135 metrů a hmotnost 1 200 tun. V aréně se nachází 66 skyboxů, 1 306 klubových sedadel a 3 partyboxy.

Jak dlouho trvá koncert

Jak dlouho koncert trvá Bývá to různé. Většina koncertů trvá zhruba 90 minut až 2 hodiny s přestávkou v polovině. Pořadatelé uvádí obvykle délku koncertu v programu na svých webových stránkách.

Kdy jít na koncert

Kdy dorazit na koncert U akcí s číslovaným sezením stačí skutečně 15 minut před začátkem. U akcí s volným sezením doporučujeme přijít 20-30 minut předem. Nemělo by však smysl chodit na místo akce o hodinu dříve, většina sálů se otevírá 30 minut před začátkem akce.

Kdo vlastní 02

O2 Czech Republic je firma patřící do investiční skupiny PPF.

Jaké šaty na koncert

Večerní koncerty

Dámy mohou zvolit přiměřeně krátké šaty, společenský kostýmek nebo sukni kombinovanou s elegantním topem. Šaty nemusí být nutně černé, ale je vhodné vyhnout se křiklavým barvám a divokým motivům. Pokud šaty nemají rukávky, můžeme přidat šátek, bolerko nebo propínací svetřík.

Jak se chovat na koncertě

Tady jsou naše tipy!Doprovod. Ať už jdete na koncert sami, v páru a nebo třeba celá parta, tak je vždy důležité, abyste se cítili co nejlépe.Přijďte včas. Opakuje se to neustále dokola.Vyberte pozici v hledišti.Naposlouchejte hudbu.OblečeníNedělejte záznam vystoupení

Jak se připravit na koncert

Tady jsou naše tipy!Doprovod. Ať už jdete na koncert sami, v páru a nebo třeba celá parta, tak je vždy důležité, abyste se cítili co nejlépe.Přijďte včas. Opakuje se to neustále dokola.Vyberte pozici v hledišti.Naposlouchejte hudbu.OblečeníNedělejte záznam vystoupení

Kdo je majitel 02 arény

Bestsport Arena, a.s.O2 arena / Vlastník

Co si vzít s sebou na koncert

Co si obléct na koncertProšoupané džíny jsou in.Tílka, trička, topy.Svetr nechte tentokrát doma.Džíska, křivák nebo bomber.Sluneční brýle jako praktický doplněk.Pokrývka hlavy je důležitáNohy pěkně v pohodlíPraktická ledvinka.

Kdy dorazit na koncert

Kdy na koncert nebo představení přijít

Na druhou stranu by nemělo smysl chodit ještě dříve, protože většina sálů se návštěvníkům otevírá půl hodiny před začátkem akce. Pokud máte vstupenku na akci s číslovaným sezením, pak buďte úplně bez starostí, stačí dorazit jen krátce před začátkem akce.

Jak se Oblect na galakoncert

Pro pány to znamená tmavý oblek doplněný košilí a kravatou, dáma obléká přiměřeně krátké šaty nebo společenský kostýmek. Na zahajovací a závěrečný koncert doporučujeme Black Tie. Muži tedy oblékají smoking doplněný pásem, motýlkem, kapesníčkem a bílou smokingovou košili. U žen se očekává večerní toaleta (dlouhé šaty).

Kdo je vlastníkem Vodafone

Vodafone Czech Republic
Zaměstnanci 2 411 (2022)
Mateřská společnost Vodafone Group
Majitel Vodafone Europe (100 %)
Identifikátory

Kdo je to virtuální operátor

Virtuální operátor je poskytovatel telekomunikačních a datových služeb, který tyto služby odkupuje od mobilních operátorů (O2, T-Mobile nebo Vodafone) a následně je zprostředkovává svým klientům.

Jak jít oblečená na koncert

Dámy mohou zvolit přiměřeně krátké šaty, společenský kostýmek nebo sukni kombinovanou s elegantním topem. Šaty nemusí být nutně černé, ale je vhodné vyhnout se křiklavým barvám a divokým motivům. Pokud šaty nemají rukávky, můžeme přidat šátek, bolerko nebo propínací svetřík.

Jak dlouho před koncertem být na místě

U akcí s volným sezením doporučujeme přijít 20-30 minut předem. Nemělo by však smysl chodit na místo akce o hodinu dříve, většina sálů se otevírá 30 minut před začátkem akce.

Co je lepsi O2 nebo Vodafone

Čistě z pohledu ceny vítězí Vodafone. V rámci srovnávaných tarifů sice nabídne nejméně dat, ale za stejnou cenu u něj můžete mít i základní tarif s neomezeným internetem. Problém však spočívá v omezené rychlosti připojení – 2 Mb/s vás budou omezovat například při sledování videí.

Z jaké země je Vodafone

Vodafone

Vodafone Group plc
Právní forma public limited company
Datum založení 1984
Zakladatelé Ernest Harrison Gerry Whent
Adresa sídla Londýn, W2 6BY, Spojené království

Co je Go mobil

GoMobil: další virtuální operátor, který cílí na zákazníky s nižší útratou – Lupa.cz.

Jaký je operátor 607

Telefonní předvolby: Jak poznáte předčíslí mobilních operátorů i neznámá čísla

Předvolby mobilních operátorů
O2 T-Mobile Vodafone
601, 602, 606, 607 603, 604, 605 608
702, 720 až 729 730 až 739 770 až 778

7. 12. 2021