Na co je dobré aloe vera gel?

Na co všechno se dá pouzit aloe

Z aloe si můžeme vyrobit nejen krémy, masky, mýdla a přípravky na vlasy, ale také léčivé přípravky na kožní problémy, balzámy na rty, opalovací prostředky, ale i čisticí přípravky.

Jak se užívá šťáva z aloe vera

50 ml (5 polévkových lžic) denně, hodinu před jídlem. Před užitím rozřeďte vodou nebo ovocným džusem v poměru 1:1. Šťávu z aloe můžete užívat i neředěnou. Před použitím protřepat.

Jak často pít aloe vera

Osm z těchto esenciálních aminokyselin si však organizmus nedokáže vytvořit. Obsahuje je ale aloe vera! Pravidelným užíváním Aloe Vera Gelu (PDF) zajistíte přísun těchto důležitých aminokyselin svému organizmu a udržíte si tak dobré zdraví. Jen pomyslete – stačí 20 – 100 ml denně…
Archiv

Kdy pít aloe vera

Kdy ideálně pít aloe vera gel Největší efekt budete mít, když si aloe vera gel dáte ráno nalačno. Toto ale není bezpodmínečné pro detox. Je to jen „bonus".

Jak dlouho se užívat aloe vera gel

Funguje jako prevence nebo podpora, nezaměňujte ji za lék určený k léčbě závažných nebo dlouhodobých onemocnění. Vnitřně byste ji neměli užívat déle než dva měsíce. Abychom vše shrnuli a zpřehlednili, dovolte nám ještě jednou zopakovat léčivé účinky Aloe Vera.

Která aloe vera je léčiva

Aloe jako taková má několik kultivarů, u nás známá a snadno dostupná aloe vera je stejně léčivá jako aloe arborescens. Léčivý účinek je v gelu listů dužnaté rosliny. Ten se dá v syrovém stavu použít na rány či spáleniny, protože obsahuje desinfekční a hojící látky. Použití je více než snadné.

Jak poznat kvalitní aloe vera

Důležitým znakem kvalitního výrobku je dále to, že je vyroben za studena, neboť tak se nezničí všechny prospěšné látky, které Aloe Vera obsahuje. Méně kvalitní výrobky jsou vyráběny tepelnou úpravou, a navíc jsou ředěny vodou. Výsledný produkt pak obsahuje cca 12,5 % Aloe Vera.

Jak uchovat gel z aloe vera

Gel uchovávejte v nádobě, a to v chladnějším prostředí. Můžete jej také zmrazit v zásobnících na led. V případě potřeby vytáhnete kostku a použijete ji třeba na popáleniny.