Jak poslat balík do Polska přes Vinted?

Jak poslat balík z Vinted do Polska

Při obchodování s polskými uživateli teď kromě Zásilkovny můžeš využít i nového přepravce: DPD. Jeho rychlé a dostupné služby ti umožní přijímat zásilky z Polska a Slovenska. Při zvolení přepravy s DPD obvykle zásilky ze Slovenska a Polska dorazí během 2–4 pracovních dní.

Jak odeslat Vinted přes Zasilkovnu

Zde je jednoduchý návod, jak na to:Stiskni tlačítko Koupit.Přidej způsob platby (pokud nebyl přidán automaticky).Zadej svou adresu.Vyber způsob doručení a výdejní místo.Doplň telefonní číslo.Zaplať za objednávku a je to – prodávající dostane výzvu k zabalení a odeslání předmětu.

Jak poslat zásilku přes Vinted

Odeslání předmětu vlastním způsobemzkontroluj váhu a rozměry předmětu;zjisti cenu přepravy na základě ceníku přepravce, kterého pro odeslání předmětu zvolíš;stiskni tlačítko Vybrat velikost zásilky níže a poté vyber možnost Vlastní způsob přepravy;zadej cenu přepravy a přidej nabídku předmětu.

Jak funguje doprava na Vinted

Náklady na přepravu se připočítávají k ceně předmětu a při shrnutí objednávky se zahrnují do celkové částky. Náklady na přepravu závisí na velikosti zásilky a na tom, kde se jak kupující, tak prodávající nacházejí. K odeslání zboží obdržíš předplacený přepravní štítek vygenerovaný na Vinted.

Jak poslat přes Zasilkovnu balík do Polska

2021. Již jsme vás informovali, že od června nebude možné vybrat jako způsob doručení do Polska výdejní místo Przesylkownia.pl. Tato možnost zmizí také z ceníků. V nabídce zůstane možnost doručení na adresu a na výdejní místa InPost Paczkomaty.

Kdo platí poštovné na Vinted

V každém případě se náklady na přepravu zobrazí v nabídce předmětu a také před dokončením objednávky. Tyto náklady na přepravu nese kupující a jsou k dispozici, pokud prodávající tuto možnost kupujícím poskytuje. Některé možnosti přepravy jsou pro prodávající aktivovány jako výchozí nastavení a nelze je vypnout.

Jak poslat balík do Polska přes Zasilkovnu

2021. Již jsme vás informovali, že od června nebude možné vybrat jako způsob doručení do Polska výdejní místo Przesylkownia.pl. Tato možnost zmizí také z ceníků. V nabídce zůstane možnost doručení na adresu a na výdejní místa InPost Paczkomaty.

Jak se platí na Vinted

Při placení:Zadej svou adresu a telefonní číslo (pokud k tomu budeš vyzván/a). Ujisti se, že je obojí zadáno správně.Zvol způsob platby, který ti vyhovuje.Vyber si způsob přepravy.Stiskni tlačítko Zaplatit a potvrď svou objednávku.

Kde lze podat zasilku zásilkovna

Podacím místem označujeme pobočku Zásilkovny, na níž lze podat zásilku k přepravě. Jedná se o kamennou prodejnu partnera Zásilkovny, který provozuje výdejní místo. Většina výdejních míst slouží právě i jako místa podací.

Jak odeslat balíček do Polska

Veškeré zásilky do země Polsko doručujeme prostřednictvím společnosti UPS nebo přepravce TNT. Dopravce provádí dva pokusy o doručení na adresu příjemce. V případě neúspěšného doručení zásilky je možné její vyzvednutí na lokální pobočce přepravce. Zásilka do jakékoliv destinace země Polsko pro nás není problém.

Jak dorucit balík do Polska

Balík do PolskaDo Polska umíme poslat i paletu do váhy 2.000 kg nebo dopis o váze 2 g.Doba předpokládaného dodání do Polska přes FEDEX express, UPS express, TNT express nebo DHL je 1 den, levnější možnost přes FEDEX economy, TNT economy nebo GLS pak 2 až 3 dny.

Jak nastavit cenu přepravy Vinted

Úpravu nastavení provedeš na svém profilu:

jdi na svůj profil; v menu vyber Nastavení; otevři sekci Přeprava; aktivuj/deaktivuj vybrané způsoby přepravy pomocí přepínacího tlačítka.

Jak bezpecne platit na Vinted

K převodu stačí jen a jen číslo vašeho účtu. Nic jiného k platbě kupující nepotřebuje. Pokud chcete využít platbu Vinted, vždy ji provádějte pouze na oficiálním webu. Nikdy to nedělejte z poslaných odkazů, i kdyby na vás kupující naléhal, že je to jediná a bezpečná možnost, jak platbu provést.

Jak nejlépe prodat na Vinted

Zjisti, co můžeš na Vinted prodávat.Nahraj několik hezkých a ostrých fotek předmětu.V popisu předmětu buď co nejkonkrétnější a nejupřímnější a vyber správnou velikost zásilky.Nezapomeň, že za vystavování předmětů se neplatí žádné poplatky a když vystavíš více předmětů, zvýšíš své šance na prodej.

Jak rychlá je Zásilkovna

Zásilky po České republice jsou z 98 % doručovány následující pracovní den od předání. Může se stát, že se dodací lhůta o jeden den protáhne, a to z toho důvodu, že byla podána na naše podací místo až po odjezdu řidiče.

Jak zaplatit dobírku v aplikaci Zásilkovna

V aplikaci si vyhledejte zásilku k vyzvednutí. Klikněte na "Zaplatit dobírku". Budete přesměrování na bezpečnou platební bránu, kde vyplníte údaje ze své karty. Ujistěte se, že máte na kartě povoleny online platby a máte nastavený dostatečný limit pro platby na internetu.

Jak se jmenuje Zasilkovna v Polsku

V naší polské entitě se dějí velké věci! Nově bude vašim polským zákazníkům přepravovat zboží Packeta.pl. Tímto krokem chceme zdůraznit příslušnost polské pobočky k celé skupině Packeta a její mezinárodní charakter. Název Packeta bude využíván i při expanzi na další zahraniční trhy.

Kdy dostanu peníze z Vinted

Vydělané peníze ti budou na bankovní účet připsány automaticky do 5 pracovních dní od převodu (s výjimkou víkendů a státních svátků). Zde zjistíš, co dělat, když se ani po 5 pracovních dnech převedené peníze na tvém účtu neobjeví. Minimální částka pro převod na účet je 10 Kč.

Na co si dát pozor na Vinted

Podívej se na popis profilu a ověřené informace prodávající/ho a zjisti, zda je na něj/ni spoleh. Můžeš si projít jeho/její hvězdičkové hodnocení a přečíst si, jakou zkušenost s obchodem s danou osobou měli ostatní uživatelé. Nákupy vždy prováděj bezpečným způsobem platby a pomocí tlačítka Koupit.

Co se nesmi prodavat na Vinted

Například: Zakázané předměty: Předměty, které nespadají do oblečení, netýkají se módy, vzhledu, doplňků, dětí nebo vybavení domácnosti, případně zkrátka neodpovídají vizi, kterou Vinted má.

Jak poslat balík přes Zásilkovnu na adresu

Jak to fungujeNakupte v e-shopu, který spolupracuje se Zásilkovnou.V košíku zvolte přepravu přes “Zásilkovna — Doručení na adresu”.Pošleme vám info o převzetí zásilky od internetového obchodu.Jakmile kurýr zásilku naloží, dáme vám vědět čas doručování s přesností na 90 min.

Jak poslat balík

V případě České pošty musíte vyplnit papírový podací lístek (podat balík lze i online), ručně nadepsat adresáta a odesílatele na krabici (viz první fotka tohoto článku) a všechno odnést na nejbližší pobočku České pošty.

Kdo platí dobírku

Při dodání pošta od příjemce vybere odesílatelem stanovenou peněžní částku (dobírková částka). Následně ji vyplatí odesílateli nebo odesílatelem určené osobě, v hotovosti nebo převodem na účet.

Jak dlouho trva Zasilkovna z Polska

Zásilkovna doručí vaší zásilku obvykle do 24 hodin od předání zásilky do přepravy.

Jak bezpečně prodávat na Vinted

Bezpečné nakupování a platbyKontaktuj prodávající přímo. Pro zahájení bezpečné konverzace nebo nabídku ceny použij vždy tlačítko Poslat dotaz.Kontroluj profily a hodnocení prodávajících. Podívej se na popis profilu a ověřené informace prodávající/ho a zjisti, zda je na něj/ni spoleh.Plať přes Vinted.