Jak odstranit vloženou stránku na webu?

Jak odstranit prázdnou stránku

Odstranění stránky ve WorduKlikněte nebo klepněte na libovolné místo na stránce, kterou chcete odstranit, stiskněte Ctrl+G.Do pole Zadejte číslo stránky zadejte \page.Stiskněte enter na klávesnici a pak vyberte Zavřít.Ověřte, že je vybraný obsah stránky, a potom na klávesnici stiskněte Delete.

Jak odstranit stránku z vyhledávače

Pokud si přejete z indexu odstranit neexistující nebo nadále neplatnou stránku, použijte HTTP stav 404 nebo 410. Pokud si přejete vaši stránku odstranit z výsledků vyhledávání na Seznamu, ale nechat ji přístupnou pro lidi, zakažte její indexaci pomocí meta tagu robots.
ArchivPodobné

Jak smazat prázdnou stránku na konci tabulky

Pokud se na konci dokumentu zobrazí prázdná stránka a Vy máte nějaký konec oddílu, můžete umístit kurzor přímo před konec oddílu a stisknutím klávesy DELETE ho odstranit. To by mělo prázdnou stránku odebrat.

Jak smazat prázdnou stránku ve Wordu Mac

Odstranění stránkyPřejděte na stránku, kterou chcete odebrat.V nabídce View (Zobrazení) klikněte na Publishing Layout (Rozložení publikování).Na kartě Layout (Rozložení) na pásu karet v části Pages (Stránky) klikněte na Remove (Odebrat).

Jak odstranit poslední stránku

Pokud se prázdná stránka objeví na konci dokumentu a máte tam konec oddílu, umístěte kurzor přímo před konec oddílu a stiskněte klávesu Delete.

Jak se zbavit prázdné stránky ve Wordu

Pokud tento jednoduchý postup selže, klikněte na kartu „Zobrazit,” kterou naleznete na liště nástrojů a vyberte navigační tabulku v části „Zobrazit…” Přejděte nyní na Stránky a vyberte miniaturu prázdné strany na levém panelu. Už jen stiskněte Delete a počkejte, dokud se stránka neodstraní.

Jak z Googlu odstranit staré nebo smazané informace

Pokud chcete zjistit, jak požádat o odstranění stávajících informací z Googlu, navštivte centrum nápovědy Vyhledávání Google a vyhledejte výraz „odstranění informací“. Chcete stránku odstranit z webu. Tento nástroj aktualizuje pouze výsledek vyhledávání na Googlu, ale neodstraní stránku z webu.

Jak odstranit stránku z Google

Vyplníte jméno, kontaktní adresu a adresu stránky k odstranění. Přidáte vysvětlení, proč chcete stránku odstranit, v českém formuláři by to mělo stačit česky. Přiložíte kopii nějakého svého dokladu, podepíšete formulář zadáním data a žádost odešlete.

Jak odstranit prázdnou stránku v pdf

Smazání stránky z PDF souboru: Použijte příkaz Zobrazení > Miniatury nebo Zobrazení > Osnova, vyberte stránky, které chcete smazat, a poté stiskněte klávesu Delete na klávesnici (nebo použijte příkaz Úpravy > Smazat). Když smažete stránku z PDF souboru, budou odstraněny i anotace související s touto stránkou.

Jak odstranit konec oddílu

Pokud jste do dokumentu přidali konce oddílů, můžete jejich začátek a konec zobrazit nejsnadněji tak, že zobrazíte formátovací značky. Přejděte na Domů avyberte Zobrazit všechny netisknutelné znaky. Vyberte konec oddílu a stiskněte Klávesu Delete.

Jak se nechat vymazat z Google

Smazání údajů o prohlíženíNa telefonu či tabletu Android otevřete Chrome .Klepněte na ikonu možností Nastavení.Klepněte na Ochrana soukromí Vymazat údaje o prohlížení.Vyberte období, například Poslední hodina nebo Od počátku věků.Vyberte typy údajů, které chcete odstranit.Klepněte na Vymazat data.

Jak odstranit prázdnou stránku v Google Docs

Otevřete dokument v Dokumentech Google. Klikněte pod konec stránky. Na klávesnici stiskněte Backspace nebo Delete, dokud se konec stránky neodstraní.

Jak odstranit ochranu PDF

Odemknutí souboru PDF odebráním hesla: Otevřete PDF v aplikaci Acrobat. Použijte nástroj Odemknout: Zvolte Nástroje > Ochrana > Šifrovat > Odstranit zabezpečení.

Jak odstranit soubor PDF

Vyberte dokument PDF, ze kterého chcete odebrat stránky. Jakmile aplikace Acrobat soubor nahraje, přihlaste se. Vyberte miniatury stránek, které chcete ze souboru PDF odstranit. Kliknutím na ikonu koše v horním panelu nástrojů vybrané stránky PDF odstraňte.

Jak zobrazit oddíly

Zobrazení konců oddílůPřejděte na Domů > Zobrazit všechny netisknutelné znaky.Měly by se zobrazit konce oddílů, které budou vypadat podobně jako tento:

Jak zrušit formátování

Vymazat veškeré formátováníVyberte text s formátováním, které chcete vymazat.Vyberte Domů >Vymazat všechna formátování nebo stiskněte Ctrl+mezerník.

Jak smazat všechny záložky Chrome

Důležité: Smazanou záložku nelze obnovit.V počítači spusťte Chrome.Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností Záložky. Správce záložek.Vpravo od záložky klikněte na šipku dolů Smazat.

Kde vymazat historii prohlížení

Na počítači spusťte Chrome.Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností .Klikněte na Historie. Historie.Vlevo klikněte na Vymazat údaje o prohlížení.Vyberte, kolik historie chcete smazat.Zaškrtněte políčka u údajů, které má Chrome smazat, včetně možnosti Historie procházení.Klikněte na Vymazat data.

Jak dát pryč konec stránky

Odebrání ručně zadaného konce stránkyPřejděte na Domů a vyberte Zobrazit nebo skrýt. Při práci na dokumentu se zobrazí konce stránek.Klikněte nebo klepněte těsně za značkou odstavce v konce stránky a stiskněte Klávesu Delete.

Jak přidat stránku v Google Docs

V počítači otevřete dokument v Dokumentech Google.Klikněte na místo, kde chcete vytvořit více sekcí.Přejděte na Vložit Konec Konec sekce.Pokud chcete změnit orientaci sekce, klikněte na Soubor Nastavení stránky nebo Formát Orientace stránky.

Jak odstranit stránku v PDF zdarma

Otevřete PDF v aplikaci Acrobat. V pravém panelu zvolte nástroj Uspořádat stránky. Na sekundárním panelu nástrojů se zobrazí sada nástrojů uspořádání stránek a v oblasti Dokument se zobrazí miniatury stránek. Vyberte miniaturu stránky, kterou chcete odstranit, a kliknutím na ikonu Odstranit stránku odstraňte.

Jak odemknout zamčený PDF soubor

Odemknutí souboru PDF odebráním hesla:Otevřete PDF v aplikaci Acrobat.Použijte nástroj Odemknout: Zvolte Nástroje > Ochrana > Šifrovat > Odstranit zabezpečení.Odeberte zabezpečení: Možnosti se liší v závislosti na typu zabezpečení heslem použitého v dokumentu.

Jak vyměnit stránku v PDF

Vyberte dokument PDF, který chcete uspořádat. Jakmile Acrobat soubor nahraje, přihlaste se. Vyberte miniaturu stránky, kterou chcete přesunout. Přetáhněte ji do nového umístění.

Jak odstranit oddíl

Pokud jste do dokumentu přidali konce oddílů, můžete jejich začátek a konec zobrazit nejsnadněji tak, že zobrazíte formátovací značky. Přejděte na Domů avyberte Zobrazit všechny netisknutelné znaky. Vyberte konec oddílu a stiskněte Klávesu Delete.

Jak zrušit záhlaví na určité stránce

Můžete také odstranit záhlaví jen z jedné stránky.Přejděte na Vložení > Záhlaví nebo Zápatí a potom na Odebrat záhlaví nebo Odebrat zápatí.Pokud má dokument víc oddílů, opakujte tento postup u každého z nich.