Jak vybrat NETY Tipsport?

Jak vybrat NETY u Tipsportu

Abyste z Tipsport Netů udělali klasické české koruny, které následně můžete převést na svůj bankovní účet, musíte je alespoň jednou vložit do hry nebo je vsadit. Pakliže vyhrajete, všechny vyplacené peníze budou vaše. K těmto penězům se nevážou žádné další podmínky.
Archiv

Jak převést NETY na Kč

Nety jsou věrnostní body, nebo jinak řečeno virtuální měna, kterou získáváš za hru u Tipsportu. Tyto Nety je možné získat různými způsoby, jedná se o měnu, ve které ti budou vypláceny tvé bonusy. 1 Net = 1 Kč a využít je můžeš na své sázky úplně stejně, jako peníze. Když je vsadíš, výhru získáš v Korunách.
Archiv

Co to jsou NETY v Tipsportu

Nety u Tipsportu jsou jakési bonusové body, které se vám připisují na Netkonto (odděleně od reálných peněz) za určitých podmínek, které si popíšeme níže. Sázkaři je nejčastěji uplatňují tak, že za ně sází Tipsport tikety – výhra je pak normálně v korunách (1 Net = 1 Kč).
Archiv

Jak získat zdarma NETY Tipsport

Díky programu „Nety za sdílení“ můžete zdarma získávat Nety za sdílení tiketů a analýz na sociálních sítích (Facebook, Twitter apod.), sázkařských diskuzních fórech a jiných webech.

Jak na Tipsportu vyuzit NETY

Nety se v rámci Tipkonta připisují v okamžiku vyhodnocení sázky a jejich hodnota se tvoří z vkladů ze skutečně uzavřených sázek sázejícího dle odst. (3). V případě kombinace více sázek na jednom tiketu (např. Kombinátor) je připsaný počet Netů součtem získaných Netů z jednotlivých sázek na tiketu.

Jak aktivovat NETY na Tipsportu

Další variantou, jak získat Nety na svůj sázkařský účet je přivést do Tipsportu. Stačí pouze zadat jeho jméno, příjmení a e-mail. Následně po registraci Vašeho známého obdržíte odměnu ve výši 500 Netů. Naopak Váš známý obdrží vstupní bonus navýšený o 1 000 Kč.

Jak proměnit NETY za peníze

Způsoby, jak proměnit Nety na penízeMatched betting (jistota)Sure betting (jistota s malým zhodnocením)Sázka na velkého favorita (malý risk, malá potenciální odměna)Sázka na outsidera (velký risk, velká potenciální odměna)Value betting (malý risk, dlouhodobá, ale jistá metoda)

Jak použít NETY v Tipsportu

Mix a Live sázky

Nety lze použít k úhradě za SMS s vyhodnocením sázky. Cena za odeslání 1 SMS je stanovena na 1 Net. V případě, že sázející, který označil požadavkem na zaslání informace o vyhodnocení sázky nemá alespoň 1 Net na svém Tipkontu, je úhrada v hodnotě 1 Kč odečtena z jeho uživatelského konta.

Jak použít NETY ve Vegas

V Tipsport Vegas lze hrát i za nety

Tyto bonusové body jsou na vašem herním kontě zobrazeny odděleně od reálných peněz na takzvaném "Netkontu". Jejich hodnota je vůči korunám 1:1, takže pokud nějaké Nety na Netkontu máte, můžete je využít na vaše sázky, stejně jako klasické peníze.

Jak využít bonus v Tipsportu

Po dokončení registrace vám Tipsport okamžitě připíše bonusovou částku 300 Kč na vaše konto. Dostanete ji v podobě Tipsport Netů, se kterými můžete disponovat dle vašeho uvážení. Nový bonus můžete použít například na sázení – Tipsport má velmi bohatou kurzovou nabídku.

Jak dlouho trva prevod peněz z Tipsportu

bankovní převod (bez omezení částkami, trvá ale 1-3 pracovní dny)

Jak vybrat Vegas bonus Tipsport

Po vložení peněz na svůj herní účet dostanete nabídku, kterou je třeba aktivovat stisknutím tlačítka „CHCI TENTO BONUS“ v sekci Bonusy. Příslušnou částku obdržíte do svého Vegas bonusového zůstatku.

Kdy vyplaci Tipsport na účet

bankovní převod (bez omezení částkami, trvá ale 1-3 pracovní dny)

Jak můžu vybrat peníze z Chance

V současné době nabízí Chance 3 možnosti výběru peněz: hotově na pobočce, přes online peněženku Skrill a online na bankovní účet. Pro provedení výběru je nezbytné na Chanci dokončit registraci a přiřadit platební metodu. Bez kompletní registrace nebudou výběry z účtu možné.

Jak vybrat peníze z Tipsportu na pobočce

Postup je následující:Přihlaste se ke svému účtu.Kurzorem myši najeďte na ikonu svého účtu a vyberte možnost „Vybrat peníze“.V levé části okna zvolte možnost „Na pobočce“.Zadejte požadovanou částku a heslo ke svému účtu.Navštivte pobočku a sdělte obsluze svou přezdívku.Přepočítejte si hotovost a užívejte výhru!

Jak ověřit bankovní účet Tipsport

V rozcestníku registrace zvolte možnost ověření přes banku. Ze seznamu bank si vyberte tu, u které máte účet (musí být v každém případě vedený na vaše jméno). Po výběru vás automaticky přesměrujeme do internetového bankovnictví, kde odsouhlasíte ověření vašich osobních údajů. Nemusíte se ničeho bát.

Jak dlouho trvá převod z Tipsportu

bankovní převod (bez omezení částkami, trvá ale 1-3 pracovní dny)

Kdy chodí peníze z Chance

Výplaty od Chance

Platební metoda Poplatek Doba zpracování
Bankovní převod 0 1-3 prac. dny
Výplaty na pobočce 0 ihned
Skrill 0 1-3 prac. dny

Jak propojit Tipsport s bankovním účtem

Pokud máte účet u České spořitelny, Air Bank, Moneta Money Bank, Equa Bank, ČSOB nebo Komerční banky, lze této služby využít. Vše je velmi jednoduché – banka s vaším souhlasem předá potřebné údaje (jméno, příjmení, datum narození) Tipsportu, vše dokončíte na pár kliknutí na myši.

Jak dlouho trva poslani peněz z Tipsportu

okamžitý převod přes internetové bankovnictví (ČSOB, Era – min. 100 Kč; Komerční banka, Raiffeisenbank, MONETA, mBank, Fio banka, Sberbank, Česká spořitelna a UniCredit Bank – min. 10 Kč) bankovní převod (bez omezení částkami, trvá ale 1-3 pracovní dny)