Kdo vyrábí kozel?

Kdo vyrabi Kozla

Pivovar Velké Popovice
Založen 1874
Majitel pivovaru Plzeňský Prazdroj a.s. skupina Asahi
Roční produkce 1 527 000 hl (2006)
Názvy značek Kozel 10 Kozel 11 Kozel Mistrův ležák Kozel Černý Kozel Řezaný Kozel Nealko

Kde se vyrábí kozel

Velkopopovický Kozel je značka českého piva, které se vyrábí v pivovaru ve Velkých Popovicích. Díky tradičním výrobním postupům a použití kvalitních českých ingrediencí je držitelem ochranné známky České pivo. Kozel je nejprodávanější českou značkou piva ve světě.

Jak se jmenuje Velkopopovický kozel

A právě kozel Olda obdržel v minulých dnech ocenění. Stalo se tak na zámku Štiřín, kde se sešli zaměstnanci velkopopovického pivovaru, aby vyhodnotili loňský rok. Ředitel velkopopovického pivovaru Petr Kofroň mu udělil ocenění „Za zásluhy“.

Kdy je Den Kozla

Nenechte si ujít 28. ročník Dne Kozla, který se uskuteční 10. června v pivovaru ve Velkých Popovicích!

Kde se vyrábí pivo Radegast

Jedno z nejoblíbenějších piv v České republice, typické svou hořkostí, se vaří v pivovaru v Nošovicích z těch nejkvalitnějších pivovarských surovin z Moravy a Slezska.

Kdo umí ten umí kozel

Velkopopovický Kozel představuje nový televizní spot, který rozvíjí dřívější 4 exekuce. S novou televizní reklamou uvádíme také nový slogan značky, kterým je Velkopopovický Kozel – Kdo umí, umí.

Proč se pivo Kozel jmenuje kozel

Kozel. Velkopopovický kozel nemá ve svém znaku kozla náhodou. Název vychází z jména německého města Einbeck v Dolním Sasku, které je proslavené vařením spodně kvašených piv. Piva z Einbecku se postupně začala rozvážet do celé Evropy a mnichovský přízvuk změnil jméno města na Ein Bock – v překladu kozel.

Kde se tocila reklama na kozel

Město Úštěk – Úštěk v nové reklamě na Kozla… | Facebook.

Kdo je majitelem Staropramenu

Pivovary Staropramen, dříve Pražské pivovary, je česká akciová společnost zabývající se výrobou piva. Drží mimo jiné značku Staropramen a od roku 2012 ji vlastní severoamerická pivovarská skupina Molson Coors.

Kdo vlastní pivovar Starobrno

Pivovar Starobrno
Místo Brno
Založen 1325
Majitel pivovaru Starobrno a.s. maj.akc.: Brau Union AG větš. vlastník: Heineken
Roční produkce 914 000 hl (2006)

Kde se točila reklama na kozel

Fotografie z natáčení reklamy pro Velkopopovický Kozel na slánském náměstí jste mohli vidět už před časem (7. července) na našem FB profilu bit.ly/Kozel-ve-Slanem-foto … a tohle je výsledek.

Kde se natáčela reklama na pivo Kozel

Velkopopovický Kozel: Veselé Vánoce z …

Animované novoroční přání Velkopopovického Kozla z pivovaru ve Velkých Popovicích jakoby volně navazuje na Příběh pivovaru.

Kde se natáčela reklama na Kozla

Město Úštěk – Úštěk v nové reklamě na Kozla… | Facebook.

Kdo hraje v reklamě na Kozla

Velkopopovický Kozel obsadil do hlavní role své reklamy designéra Jana Čapka, který pro něj skutečně pracuje.

Kdo vlastní Gambrinus

Pivovar Gambrinus je pivovar v Plzni. V současné době je součástí skupiny pivovaru Plzeňský Prazdroj, která patří japonskému koncernu Asahi.

Kdo vlastní Bernard

Stanislav Bernard

Ing. Stanislav Bernard
Znám jako majitel a zakladatel pivovaru Bernard
Ocenění Pivovarská osobnost století (uděleno 6. prosince 2000 Sdružením přátel piva) Brand manager ČR roku 2000
Politická strana nestraník
Choť Helena Bernardová

Kdo vlastní pivovar Litovel

V litovelském pivovaru se vaří pivo od roku 1893. Od 1. října 2021 je pivovar vlastněn společností Pivovary CZ Group, a.s., která také sdružuje Pivovar Přerov a Pivovar Holba. Pivovary CZ Group, a.s.

Kdo umí umí kozel

S novou televizní reklamou uvádíme také nový slogan značky, kterým je Velkopopovický Kozel – Kdo umí, umí. Realizací nejnovějšího provedení televizní reklamy z dílny Ogilvy&Mather byla pověřena společnost Filmservice Production a režisér Jiří Hanych.

Kde se tocila reklama na Birell

Reklamu natáčel štáb v průběhu dvou dní v prostorách ležáckých sklepů Plzeňského pivovaru a zahrál si v ní například i současný sládek Václav Berka mladší. Idea spotu je dílem agentury MUW Saatchi & Saatchi z Bratislavy.

Kdo vlastní Plzeň

Japonský pivovar Asahi, který je majitelem Plzeňského Prazdroje, kupuje za 250 milionů liber (7,4 miliardy Kč) britského konkurenta Fuller's. Portfolio japonské společnosti se tak rozroste o veškeré aktivity britské firmy, která se zaměřuje nejen na pivo a cider, ale i nealkoholické nápoje a víno.