Proč nosit Brazilky?

Co to jsou Brazilky

Brazilské kalhotky (nazývané také Cheeky) jsou typem, který rafinovaně odhaluje část zadečku, ale na rozdíl od tangových kalhotek, zde zůstává většina tajemně zahalena. Brazilky mají glanc a sluší všem ženám, které ho v sobě ukrývají.
ArchivPodobné

Co je to kalhotky

Kalhotky jsou druh spodního prádla, obvykle jsou lehké a přiléhavé, vytvořené pro každodenní nošení žen či dívek.

Co jsou string kalhotky

Dámské kalhotky V-string mají vepředu i vzadu kus látky ve tvaru písmene V, které jsou spojené okolo těla tenkými proužky. Jsou daleko více odhalené než klasická tanga. Existují také G-string, tvořené pouze tenkými šňůrkami a také C-string, které zcela postrádají boční šňůrku a zakrývají jen minimum.

Jak vypadají Brazilky

Brazilské kalhotky neboli brazilky

Takzvané kalhotky brazilky jsou velmi oblíbené. Nejenže jsou pohodlné, ale také vypadají velmi přitažlivě. Lem kalhotek končí v půli zadních partií, takže se kalhotky nezařezávají. Sedí téměř každé postavě.

Jak se nosi Brazilky

Brazilky (značka Victoria's Secret je nazývá Cheeky) jsou ideálním kompromisem mezi tangy a klasickým střihem. Jsou totiž zezadu vykrojené zhruba do půlky zadečku, takže vám dokážou vykouzlit celkem sexy pozadí. Zadní okraje navíc bývají bez rantlů a gumičky, takže zajistí neviditelnost prádla pod svrchním oblečením.

Co je to střih hipster

Tento kousek spodního prádla je hodně podobný klasickým kalhotkám Rio. Rozdíl je však v tom, že jsou střižené od beder a vždy mají snížený pas. Jejich střih v pase může být přitom buď rovný, nebo lehce pozměněný do tvaru písmene V.

Co to jsou Majtky

Jednobarevné, neviditelné, funkční kalhotky, které nesmí chybět ve tvém šatníků. Jsou idelální pod legíny, kalhoty, šaty.

Jaké jsou druhy kalhotek

Jaké typy kalhotek nabízímeKlasický střih kalhotek.Nohavičkové kalhotky (boxerky, šortky)Tanga.Brazilské kalhotky (vykrojené)Bokové kalhotky (s nižším pasem)Kalhotky s vyšším pasem.Francouzské kalhotky.

Kdy byly vynalezeny kalhotky

Kalhotky v současné podobě se pak objevily až v první polovině 20. století. Přišla s nimi britská módní návrhářka Lady Duff Gordon a o popularizaci se pak postarala americká tenistka Gussie Moran, která si je oblékla v roce 1949 na turnaji ve Wimbledonu pod krátkou tenisovou sukni.

Kdy se začalo nosit spodní prádlo

Před padesátými léty se spodní prádlo skládalo z jednoduchých bílých kusů oblečení. V padesátých letech minulého století začalo být spodní prádlo propagováno jako módní položka samo o sobě a odstartovala sériová výroba.

Proč se nosí spodní prádlo

Spodní prádlo je druh oblečení, které je v přímém kontaktu s pokožkou a je obvykle zakryto vrchním oděvem. Slouží k zabránění znečištění nebo poškození vnějších oděvů tělními exkrecemi, ke snížení tření svrchního oděvu proti pokožce a k tvarování těla.

Proč nosí muži dámské prádlo

Nejčastěji se muži shodují na tom, že dámské spodní prádlo je pohodlnější než pánské spodní prádlo. Jiné k tomu vede rozbití nudné každodennosti či chtíč zažívat vzrušující věci. Někdy jsou důvodem i samotné partnerky. Vzájemná výměna prádla může být pro partnery vzrušující hrou.

Jak často nosit tanga

Tanga vám perfektně poslouží, pokud potřebujete zakrýt prádlo v těsnějším oblečení nebo se chystáte strávit noc ve dvou. Pro každodenní nošení ale volte klasičtější spodní prádlo, které vám bude pohodlné a plně zvládne nároky na celodenní nošení.

Proč nosit kalhotky

Protože mnoho oděvů, včetně kalhotek, obsahuje umělé látky, barvy a chemikálie, mohou snadno vyvolat alergickou reakci. Tato reakce se pak může projevovat jako podráždění, puchýře, vyrážky a hrbolky. V tomto případě jsou kalhotky alespoň o jednu vrstvu méně.

Co způsobují tanga

Krajky a tanga vybízejí k infekci

„Například tanga, oblíbená pro svou nenápadnost, nejsou pro delší nošení zrovna nejvhodnější. Mechanicky dráždí intimní partie, které jsou pak náchylnější ke vzniku infekce, a také usnadňují přesun bakterií z oblasti konečníku a pochvy k močové trubici,“ vysvětluje prim.

Proč se nosí tanga

Tanga vám perfektně poslouží, pokud potřebujete zakrýt prádlo v těsnějším oblečení nebo se chystáte strávit noc ve dvou. Pro každodenní nošení ale volte klasičtější spodní prádlo, které vám bude pohodlné a plně zvládne nároky na celodenní nošení.

Proč nosit tanga

Tanga vám perfektně poslouží, pokud potřebujete zakrýt prádlo v těsnějším oblečení nebo se chystáte strávit noc ve dvou. Pro každodenní nošení ale volte klasičtější spodní prádlo, které vám bude pohodlné a plně zvládne nároky na celodenní nošení.

Jak dlouho nosit kalhotky

Námi doporučená doba nošení kalhotek 8 až 12 hodin je doba, po kterou můžete kalhotky nosit bez jakéhokoliv zdravotního rizika. Skutečná doba nošení kalhotek je velmi individuální. Záleží nejen na síle Vaší menstruace, ale i na tekutosti vytékající krve, v neposlední řadě na Vaší anatomii.

Co jsou to tanga

Tanga jsou část oděvu zakrývající genitálie. Tento typ oděvu, používaný jako spodní prádlo nebo plavky, nezakrývá hýždě a v zadní části je proto minimální množství tkaniny.

Kdo nosí tanga

Jedná se o jeden z nejstarších typů oděvů, nošený příslušníky obou pohlaví již v některých primitivních kulturách Afriky, Asie či Jižní Ameriky. Dnes jsou tanga nošena především ženami. Jejich nošení však může zapříčinit gynekologické onemocnění či záněty.