Jakou rtěnku pro Blondynu?

Jakou rtěnku k zeleným očím

Kdo má oči zelené, může si vybrat rtěnku zbarvenou do ruda. Hnědým očím budou slušet rtěnky růžové, které hnědou barvu krásně podtrhnou. Modroočkám radíme vybírat rtěnky korálové barvy.
Archiv

Jak vybrat správný odstín rtěnky

Pokud si nevíte rady s výběrem odstínu, pomůže vám jednoduché pravidlo. Měly byste vědět jestli jste teplý nebo studený typ a jaký máte podtón pleti, případně ji sladit s barvou vlasů, očí. Stejný odstín jako rtěnka vám pak bude slušet i ve volbě oblečení či doplňků.
Archiv

Jaká rtěnka sluší Brunetkám

Pokud máte tmavou kůži i vlasy, můžete volit také tmavou rtěnku. Příliš jasné tóny by mohly působit spíše nepřirozeně. To, jak svůdně může temně červená rtěnka na takových rtech působit, ukazuje pravidelně třeba Naomi Campbell.
Archiv

Jak vybrat správnou červenou rtěnku

Rudou vybírejte podle pleti a zubů

Vybírejte podle aktuálního odstínu pokožky, a také barvy vašich zubů. Ty budou vždy vypadat bělejší v kombinaci s rudými barvami s modrým podtónem. Nemáte-li zuby jako perličky, velký pozor si dejte na korálové odstíny do oranžova. Ty totiž zažloutlé zuby velmi zvýrazní.

Jaká barva rtěnky sluší blondýnkám

Ne, věřte, že blondýnkám hnědá řasenka opravdu sluší více. Barva očních stínů by měla být vybrána v souladu s barvou očí, například modro-šedé oční stíny odstín jsou perfektní pro modrooké blondýnky, zatímco hnědooké blondýny by měly vybírat ve škále šedých stínů nebo nahnědlých.

Jaký jsem barevný typ

K určení barevného typu se používá tzv. šátkový test, dobře však mohou posloužit i papíry větší velikosti v barvách teplé – do žluta, žluto-lososové a světle růžové až namodrale růžové, které přiložíme k pleti a hodnotíme efekt, jakým se změní působení celkového výrazu.

Jak správně nanášet rtěnku

Naneste rtěnku od středu obou rtů k jejich okrajům, nejlépe po aplikaci podkladové báze na rty. Šikovným pomocníkem je i štěteček na rty. Nezapomeňte pečlivě nalíčit také vnitřní koutky rtů. Přetáhnutí vyřeší vatové tyčinky.

Jakou rtěnku na úzké rty

Vyvarujte se matných textur a tmavých odstínů rtěnek.

Ty totiž vstřebávají světlo a rty pak vypadají menší. Ideální jsou tělové odstíny. Výrazných barev se ale navždy vzdávat nemusíte, jen v tom případě vyměňte rubínové a hnědé za jasnější červenou. Používejte konturovací tužku, ale pozor, nesmí být tmavší než rtěnka!

Co slusi Blondynkam

K blondýnkám se hodí jemné nebo naopak syté pastely. Také jim budou slušet barvy bílá a černá. Moc k nim nejdou neonky, protože samotná barva vlasů je dost intenzivně zářící. Pohlídat by si měly bižuterii či šperky v blízkosti obličeje, tj.

Jak se malují Blondyny

Blondýny by měly sáhnout po hnědé a nebo šedé tužce na oči. Zajímavá však může být i švestková fialová, ideálně rozmazaná do ztracena malým štětečkem. Skvěle vypadají také lesklé, případně lehce perleťové stíny, ideálně ve vanilkových, meruňkových a narůžovělých tónech.

Jak zjistit jestli jsem teplý nebo studený typ

Kůže na slunci rychle tmavne. Mohou být vidět nazelenalé odstíny žil na rukou. S teplými odlesky, které vypadají jako zvýrazněné od slunce, často s načervenalými tóny. V duhovkách takových žen se často objevují hnědé či jantarové tečky.

Jak zjistit co mi sluší

Všechno závisí na odstínu vaší pleti, očí a vlasů (bez ohledu na to, jestli má barvu vaší hřívy na svědomí příroda, nebo kadeřník). Je vyzkoušené, že jakmile si vpustíte do šatníku správné barvy, začnete přitahovat lidi – a sexy chlapy zejména. Stylisté rozlišují tři barevné typy: východ slunce, poledne a západ slunce.

Jak dlouho vydrží rtěnka

Rtěnka vydrží od půl roku do tří let – záleží na obsahu tuku. Ty mastnější mohou už po roce žluknout nebo změnit konzistenci, ale zase jsou více pečující. Ty sušší vydrží déle. Pokud mění barvu, konzistenci, vysychají a hrudkovatí, určitě je vyhoďte.

Jak zvětšit rty přirozenou cestou

Pořádná péče. Rty by měly být stále hydratované a prokrvené – to jim pomáhá působit plnějším dojmem. Můžete proto začít už při čištění zubů, kdy po čištění ještě chvíli masírujte kartáčkem samotné rty. Pravidelně taky aplikujte peelingy, abyste se zbavili staré vrstvy kůže.

Jak zvětšit rty líčením

Tělovou tužkou na oči nebo korektorem lehce orámujte (nebo namalujte tečky) podél horní linie rtů a linku rozetřete a rozmažte malým štětečkem. Tento trik rozšíří přirozenou linii vašich rtů a vytvoří iluzi objemu – ani nemusíte používat konturovací tužku.

Jak si doma zvětšit rty

Pořádná péče. Rty by měly být stále hydratované a prokrvené – to jim pomáhá působit plnějším dojmem. Můžete proto začít už při čištění zubů, kdy po čištění ještě chvíli masírujte kartáčkem samotné rty. Pravidelně taky aplikujte peelingy, abyste se zbavili staré vrstvy kůže.

Jak vybrat správný odstín barvy na vlasy

Pravidla při výběru barvy

Vhodné je vybírat zejména podle podtónu vaší pleti. Ke studeným podtónům se hodí neutrální či popelavé odstíny, k pleti s teplým podtónem naopak zlatavé, měděné či červené odstíny. Neznáte podtón své pleti Žádný problém.

Jak se lici Blondyny

Barvy, které zvolíte v případě očních stínů, můžete ladit nejen podle barvy oka, ale také vlasů. Pro blondýnky a světlé typy se hodí broskvová, růžová, pudrová i cihlová. Skvěle kontrastují s vlasy a v případě modrých očí přirozeně zvýrazní duhovku.

Jak na obočí pro blondýnky

Přírodní blondýnky mají někdy problém takzvaného neviditelného obočí. V době, které dominují výrazná a plná obočí, nemůžete udělat chybu, pokud zvolíte barvu, která je o několik odstínů tmavší než vaše vlasy. Krásně tak orámujete svůj obličej a zároveň zvýrazníte barvu očí.

Jak zjistit která barva mi slusi

Další test můžete zkusit s kouskem zlaté a stříbrné látky, šátku nebo šperku. Přiložte si ho k bradě a snažte se přijít na to, který z nich rozzáří vaši pleť a zvýrazní oči. Pokud je to zlatá, jste teplý typ, pokud stříbrná, jste studený typ. Pokud vaše kůže na sluníčku okamžitě zčervená, patříte mezi studené typy.

Co dělat aby rtěnka vydržela

Aby rtěnka vydržela všechny polibky, musíte jí trochu pomoci. Naneste na rty první vrstvu rtěnky a poté na rty štětcem naneste jemnou vrstvu pudru, který rtěnku pomůže zafixovat. Rty znovu přejeďte další vrstvou rtěnky.

Co Zvetsi rty

Naprostým základem je samozřejmě i kvalitní balzám na rty, jako například MAC Cosmetics Lip Conditioner, který je zanechá sametově jemné. TIP: Skvělým zvětšovačem rtů je i speciální gel Fillerina Lip Volume Treatment Grade 3 s kyselinou hyaluronovou, který jim dodá hydrataci i výživu a podpoří tak efekt plnějších rtů.

Jak na šťavnaté rty

Pokud toužíte dosáhnout opravdu dokonalého efektu a svůdných rtů, začněte peelingem. Ten jemnými krouživými pohyby aplikujte přímo na rty. Přebytečný produkt můžete setřít nebo olíznout, peeling je na bázi cukru! Rty také potřebují dostatečnou hydrataci.

Jak mít větší rty bez botoxu

Naprostým základem je samozřejmě i kvalitní balzám na rty, jako například MAC Cosmetics Lip Conditioner, který je zanechá sametově jemné. TIP: Skvělým zvětšovačem rtů je i speciální gel Fillerina Lip Volume Treatment Grade 3 s kyselinou hyaluronovou, který jim dodá hydrataci i výživu a podpoří tak efekt plnějších rtů.

Jak mít plné rty

6 tipů, jak mít viditelně plnější rty. A bez injekcí!Vyhlaďte rty peelingem. Naprostá alfa a omega krásných rtů.Dodejte rtům péči a hydrataci.Aplikujte séra pro zvětšení rtůPoužijte konturovací tužku.Zdůrazněte rty leskem či olejem.Vyzkoušejte jógu pro krásnější rty.