Jak zapnout HbbTV na TV Samsung?

Jak aktivovat HbbTV v televizorech Samsung

Kontrolu připojení pak v Menu > Obecné > Síť > Stav sítě.. 3) Na dálkovém ovladači stiskněte tlačítko Smart Hub: 4) V liště najeďte na APPS a kategorie Informace. V této kategorii nalezněte aplikaci „HbbTV“, stáhněte ji a následně spusťte.
Archiv

Jak nainstalovat HbbTV na televizi Samsung

Jak na to Aby bylo v televizorech Samsung možno aktivovat a využívat hybridní televizi, je nutno v obchodě s aplikacemi Samsung Apps (naleznete ve Smart Hubu) doinstalovat HBB TV Widget. Ten se v obchodě nachází v kategorii Informace, kde jej naleznete pod názvem HbbTV for Czech s barevnou ikonou.
ArchivPodobné

Proč mi nejde HbbTV

Znamená to, že váš televizor nemá přístup k internetu.

Doporučujeme zkontrolovat, zda je: zapojený síťový kabel, případně aktivní WiFi – podle toho, jakým způsobem se připojujete, správně nastavené připojení k internetu, zapnutá funkce HbbTV ve vašem televizoru.

Jak přepnout na HbbTV

Jak si HbbTV nastavitNa dálkovém ovladači otevřete hlavní nastavení stiskem tlačítka Menu.V levém menu zvolte ikonku zeměkoule s popiskem Síť a vyberte možnost Nastavení sítě.Zvolte, zda se chcete připojit pomocí kabelu, nebo bezdrátové sítě.
Archiv

Jak naladit HbbTV

Jak naladit HbbTVVyberte možnost ručního ladění (manuální ladění / manual tuning).Nastavte přijímaný kanál programu např.Nový program by se měl během několika vteřin v seznamu programů objevit.Další možností je mít v televizoru povolenou funkci AUTOMATICKÉ AKTUALIZACE KANÁLŮ, pokud přijímač takovou volbu umožnuje.

Jak zprovoznit červené tlačítko na televizi

Stačí mít televizor připojen k internetu a HbbTV je ihned aktivní. Poznáte to podle toho, že se vám na obrazovce ukáže červené tlačítko. Výjimkou mohou být televizory Samsung, u kterých je nutná aktivace ze strany uživatele.

Proč nefunguje červené tlačítko Samsung

Aby červené tlačítko fungovalo, musíte libovolný kanál sledovat v televizi v režimu „TV“, tj. přes vysílání DVB-T2, přes satelit nebo kabelovku. Pokud televizi sledujete po internetu přes aplikace Skylink, O2 TV, Telly, Kuki a další, červené tlačítko zpravidla nefunguje. Mačkáte špatné tlačítko na ovladači.

Jak na červené tlačítko

Stačí stisknout červené tlačítko na vašem ovladači při sledování jakéhokoli programu České televize a objeví se před vámi rozcestník aplikací, ze kterých si každý vybere ty, kterého ho zajímají.

Jak nainstalovat aplikaci na TV Samsung

Postup instalace aplikace

Spusťte na televizi Smart Hub stisknutím barevného tlačítka na dálkovém ovladači. Šipkami zvolte aplikaci Samsung Apps a spusťte ji. Zvolte tlačítko Stáhnout. Aplikace se nyní nachází na Smart Hubu na obrazovce Další aplikace.

Co je to HbbTV

Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) je funkce chytrých televizí, která kombinuje televizní vysílání s širokopásmovým internetem. V Česku se televize vybavené touto funkcí označují jako hybridní. V roce 2010 bylo HbbTV uznáno vysílacím standardem Evropského ústavu pro telekomunikační normy.

Proč mi nejde iVysílání

Pokud vám nefunguje iVysílání v rámci vaší firemní sítě, mají vaši správci sítě zablokované některé internetové služby nebo je mají přesměrované přes transparentní proxy servery a toto přesměrování může způsobovat úplnou nebo částečnou nefunkčnost internetového vysílání.

Jak se dostat do iVysílání

Pokud běží váš televizor na systému Android TV, můžete si aplikaci iVysílání jednoduše nainstalovat přímo z Google Play Store. Android TV podporují desítky značek televizorů a další stále přibývají. Tento systém najdete také v různých boxech, například v přijímačích O2TV.

Co je to Smart Hub

Smart Hub vám umožňuje rychle a snadno zobrazit všechny aplikace OTT (Netflix, YouTube, Prime Video) a také různé služby VOD a živé streamování poskytované vaší Samsung Smart TV.

Jak zjistit kód televize Samsung

Televize. Modelový kód a sériové číslo najdete na štítku na zadní straně televizoru. Jsou také viditelné v menu televizoru: Nabídka> Podpora> „Kontaktovat Samsung“ nebo „O tomto televizoru“.

Jak aktivovat červené tlačítko ČT

Stačí mít televizor připojen k internetu a HbbTV je ihned aktivní. Poznáte to podle toho, že se vám na obrazovce ukáže červené tlačítko. Výjimkou mohou být televizory Samsung, u kterých je nutná aktivace ze strany uživatele.

Jak nainstalovat iVysílání na Samsung TV

iVysílání v chytrých televizorech (Smart TV)Pokud běží váš televizor na systému Android TV, můžete si aplikaci iVysílání jednoduše nainstalovat přímo z Google Play Store.Aplikaci iVysílání si mohou nainstalovat majitelé televizorů Samsung s operačním systémem Tizen vyrobených od roku 2018 dále.

Jak naladit červené tlačítko

Stačí mít televizor připojen k internetu a HbbTV je ihned aktivní. Poznáte to podle toho, že se vám na obrazovce ukáže červené tlačítko. Výjimkou mohou být televizory Samsung, u kterých je nutná aktivace ze strany uživatele.

Jak aktualizovat Smart Hub Samsung

1 Vyberte tlačítko Smart Hub/Domů na dálkovém ovládání televizoru.2 V domovské nabídce Smart Hub vyberte možnost Aplikace.3 Vyberte ikonu Nastavení (pravý horní roh). Zobrazí se vaše nainstalované aplikace.4 V pravém horním rohu se objeví možnost Automatická aktualizace.

Jak nastavit internet v televizi Samsung

recommended search Nejprve ověřte, zda máte Samsung televizor, který je tzv. Pokud televizor takový vstup má, je možné ji připojit pomocí Pro nastavení připojení internetu v Menu > Obecné > Síť > Otevřít Nastavení sítě. V průvodci vyberte typ připojení k internetu, tedy Bezdrát.

Jak stáhnout aplikaci na TV Samsung

Postup instalace aplikace

Spusťte na televizi Smart Hub stisknutím barevného tlačítka na dálkovém ovladači. Šipkami zvolte aplikaci Samsung Apps a spusťte ji. Zvolte tlačítko Stáhnout. Aplikace se nyní nachází na Smart Hubu na obrazovce Další aplikace.

Proč nejde spustit iVysílání

Pokud potíže s ochranou DRM stále přetrvávají, zkuste aktualizovat ovladače grafické karty a restartovat počítač. Připojení externího monitoru nebo dokovací stanice může rovněž negativně ovlivnit fungování funkce DRM. Zařízení odpojte a zkuste video spustit znovu.

Které televize mají červené tlačítko

Červené tlačítko má každá Smart TV

Smart TV), teda televizorů s možností připojení k internetu. To je také hlavní rozdíl mezi HbbTV a Smart TV. Různé značky televizorů podporují různé systémy, ale všechny používají jednotné HbbTV.

Jak aktualizovat starou chytrou televizí Samsung

(pokud máte TV připojenou k internetu, můžete svůj televizor aktualizovat online, tedy přes internet a máte tak jistotu, že v TV máte vždy ten nejnovější firmware). 2) Ujistěte se, že je Váš televizor připojen k síti internet a vyberte Menu > Podpora > Aktualizace softwaru. 3) Zde vyberte položku Aktualizovat.

Jak připojit televizi přes WiFi

Jak připojím svoji televizi na internetZobrazte menu stlačením tlačítka [Menu]Vyberte [Síť]Vyberte [Internetové připojení]Vyberte [Rychlé nastavení] > S touto možností se televizor pokusí najít zda je LAN kabel připojen.Vyberte požadovanou WiFi síť a stiskněte [OK]Vložte heslo vybrané WiFi.

Jak se připojit k televizi Samsung

Nejrychlejší cestou je spuštění funkce Smart View z oznamovací lišty Vašeho telefonu. Po spuštění budou vyhledány televize, které se nacházejí na stejné WiFi síti jako Váš telefon. Stačí vybrat televizor ke kterému se chcete připojit, spojení proběhne automaticky. Spustí se režim sdílení obrazovky.