Co je to střih hipster?

Co je to Hipster kalhotky

Kalhotky Hipster (4) jsou podobné klasickým dámským kalhotkám, ale střižené jsou od beder, vždy se sníženým pasem. Jsou střižené buď rovně, nebo do písmene V, s výkrojem na stehnech nebo s krátkou nohavičkou. Bikiny (5) jsou střižené od beder, většinou nemají nohavičku nebo je velmi krátká.

Co to jsou Brazilky

Brazilské kalhotky (nazývané také Cheeky) jsou typem, který rafinovaně odhaluje část zadečku, ale na rozdíl od tangových kalhotek, zde zůstává většina tajemně zahalena. Brazilky mají glanc a sluší všem ženám, které ho v sobě ukrývají.

Jak vypadají Brazilky

Brazilské kalhotky neboli brazilky

Takzvané kalhotky brazilky jsou velmi oblíbené. Nejenže jsou pohodlné, ale také vypadají velmi přitažlivě. Lem kalhotek končí v půli zadních partií, takže se kalhotky nezařezávají. Sedí téměř každé postavě.

Kdy byly vynalezeny kalhotky

Kalhotky v současné podobě se pak objevily až v první polovině 20. století. Přišla s nimi britská módní návrhářka Lady Duff Gordon a o popularizaci se pak postarala americká tenistka Gussie Moran, která si je oblékla v roce 1949 na turnaji ve Wimbledonu pod krátkou tenisovou sukni.

Co jsou string kalhotky

Dámské kalhotky V-string mají vepředu i vzadu kus látky ve tvaru písmene V, které jsou spojené okolo těla tenkými proužky. Jsou daleko více odhalené než klasická tanga. Existují také G-string, tvořené pouze tenkými šňůrkami a také C-string, které zcela postrádají boční šňůrku a zakrývají jen minimum.

Jak poznat tanga

Přední část je většinou ve tvaru úzkého trojúhelníku a zadní část je zúžená na minimum. Pokud je tam proužek látky, mohou se tanga nazývat také „thong“, je-li tam místo proužku látky jen úzká šňůrka, můžete se setkat také s pojmenováním „string“.

Proč nosit Brazilky

Brazilky (značka Victoria's Secret je nazývá Cheeky) jsou ideálním kompromisem mezi tangy a klasickým střihem. Jsou totiž zezadu vykrojené zhruba do půlky zadečku, takže vám dokážou vykouzlit celkem sexy pozadí. Zadní okraje navíc bývají bez rantlů a gumičky, takže zajistí neviditelnost prádla pod svrchním oblečením.

Jak si vybrat tanga

Obecně nemusí platit, že pokud nosíte oblečení velikosti M, bude i velikost spodních kalhotek velikost M. Ideální je každý typ vyzkoušet. U typu kalhotek tanga, je vždy lepší volit velikost o číslo větší než jsou klasické spodní kalhotky. Jejich nošení bude o mnohem více komfortnější.

Co jsou tréninkové kalhotky

Tréninkové kalhotky zjednoduší cestu k odplenkování a na nočník. Pomáhají zachytit malé nehody. Děti je milují, protože se v nich cítí velké, jsou totiž podobné spodnímu prádlu, nikoli pleně.

Kdy se začalo nosit spodní prádlo

Před padesátými léty se spodní prádlo skládalo z jednoduchých bílých kusů oblečení. V padesátých letech minulého století začalo být spodní prádlo propagováno jako módní položka samo o sobě a odstartovala sériová výroba.

Jaké jsou druhy kalhotek

Jaké typy kalhotek nabízímeKlasický střih kalhotek.Nohavičkové kalhotky (boxerky, šortky)Tanga.Brazilské kalhotky (vykrojené)Bokové kalhotky (s nižším pasem)Kalhotky s vyšším pasem.Francouzské kalhotky.

Proč se nosí tanga

Tanga vám perfektně poslouží, pokud potřebujete zakrýt prádlo v těsnějším oblečení nebo se chystáte strávit noc ve dvou. Pro každodenní nošení ale volte klasičtější spodní prádlo, které vám bude pohodlné a plně zvládne nároky na celodenní nošení.

Co je to tanga

Tanga jsou část oděvu zakrývající genitálie. Tento typ oděvu, používaný jako spodní prádlo nebo plavky, nezakrývá hýždě a v zadní části je proto minimální množství tkaniny. S přední části je spojena pruženkami kolem pasu a úzkým pruhem tkaniny nebo pružnými šňůrkami mezi hýžděmi.

Jaké to je nosit tanga

Tanga. Kalhotky tanga patří stále mezi ty nejoblíbenější. Mají také vykrojený střih v zadní části a jsou vhodné hlavně pod oblečení, které je těsné, a nechcete, aby vám pod ním bylo vidět švíky klasického střihu kalhot.

Jak fungují učící kalhotky

Učící plenka látkovou nenahrazuje, zachytí jen malou příhodu, která může nastat, pokud je dítě zaujato hrou. V učících plenkových kalhotkách ji ihned ucítí a může si ji uvědomit a na nočník se posadit. Můžete je dát dítěti jako dárek.

Jaké učící kalhotky

Učící kalhotky pro děti – náš výběrBambino Mio učící plenky 3+ roky Farmer Friends. Cena: ca. 300 Kč Výrobce: Bambino Mio.XKKO Tréninkové kalhotky Organic Bílé S. Cena: ca. 200 KčImse Vimse Tréninkové kalhotky JR Les. Výrobce: Imse Vimse. Typ: kalhotkovéBambino Mio učící plenky 2-3 roky Teal. Cena: ca. 200 Kč

Proč nosí muži dámské prádlo

Nejčastěji se muži shodují na tom, že dámské spodní prádlo je pohodlnější než pánské spodní prádlo. Jiné k tomu vede rozbití nudné každodennosti či chtíč zažívat vzrušující věci. Někdy jsou důvodem i samotné partnerky. Vzájemná výměna prádla může být pro partnery vzrušující hrou.

Kdo vymyslel slipy

Slipy se v dnešní podobě začaly vyrábět v roce 1935 v Chicagu jako alternativa suspenzoru. Slipy totiž udrží pánské genitálie v relativně fixované poloze. Brzy se rozšířily po celém světě pro svou jednoduchost a funkčnost, kdy provázek či knoflíky v pase nahradila praktická guma.

Jak vypadá tanga

Tanga zepředu vypadají jako klasické kalhotky, zezadu se však zužují. Tanga se dále ještě dělí podle tvaru a použití. Mezi základní druhy patří V-string, C-string, G-string, ale také T-back, T-front.

Jak často nosit tanga

Tanga vám perfektně poslouží, pokud potřebujete zakrýt prádlo v těsnějším oblečení nebo se chystáte strávit noc ve dvou. Pro každodenní nošení ale volte klasičtější spodní prádlo, které vám bude pohodlné a plně zvládne nároky na celodenní nošení.

Co jsou to tanga

Tanga jsou část oděvu zakrývající genitálie. Tento typ oděvu, používaný jako spodní prádlo nebo plavky, nezakrývá hýždě a v zadní části je proto minimální množství tkaniny.

Jak naučit dítě na nočník

Jděte na děti pomalu. Názorně ukažte, jak se nočník používá (pomozte si oblíbeným medvídkem nebo panenkou). Sledujte, kdy vaše dítě kaká a zkuste ho posazovat na nočník přibližně ve stejný čas. Pokud se dílo zdaří, nezapomeňte dostatečně jásat a dítě pochvalte.

Proč se nosí spodní prádlo

Spodní prádlo je druh oblečení, které je v přímém kontaktu s pokožkou a je obvykle zakryto vrchním oděvem. Slouží k zabránění znečištění nebo poškození vnějších oděvů tělními exkrecemi, ke snížení tření svrchního oděvu proti pokožce a k tvarování těla.

Kdo vymyslel tanga

Autorství moderních tang je připisováno módnímu návrháři Rudimu Gernreichovi, který v polovině 60. let vytvořil první plavky "nahoře bez", jež nazval monokiny. Svá tanga uvedl na scénu v roce 1974.

Kdo nosí slipy

Slipy táhnou

Jak vyplývá z průzkumu společnosti YouGov, nejoblíbenějším typem spodního prádla jsou u pánů volné boxerky, které vyznává zhruba 38 procent dotazovaných. Klasické „slipáče” si ráno obleče 27 procent mužů, čtvrtina dotazovaných pak volí těsnější boxerky.