Kam na konci října k moři?

Kam v říjnu v Evropě k moři

Azory. Azory v říjnu. příjemné koupáníAlbánie. Albánie v říjnu. příjemné koupáníBaleárské ostrovy. Baleárské ostrovy v říjnu. příjemné koupáníBosna a Hercegovina. Bosna a Hercegovina v říjnu. chladné koupáníBulharsko. Bulharsko v říjnu.Kanárské ostrovy. Kanárské ostrovy v říjnu.Kypr. Kypr v říjnu.Korfu. Korfu v říjnu.

Kde je teplo v říjnu

Teplé moře v říjnu – Spojené arabské emiráty

A to platí nejen o říjnu – teploty jsou zde vysoké po celý rok. V letních měsících to může být až 50 stupňů, ale i na podzim je tu pěkné horko – kolem 35 stupňů. Stejně tak teplota v moři zažívá vrchol v létě, v říjnu pak padá na zhruba 30 stupňů.
Archiv

Kam nejblíže k moři

Nejkratší vzdálenost od hranic České republiky k moři činí 283 km vzdušnou čarou. Jedná se o spojnici severního cípu Šluknovského výběžku a Štětínského zálivu v Baltském moři v Polsku. Autem by však bylo potřeba najet přibližně 430 km (5 hodin cesty).

Kam na dovolenou k moři 2023

Oblíbené destinace 2023

V současné době jsou nejvíce poptávanými destinacemi Řecko, Bulharsko, Turecko, Egypt a Chorvatsko. V zimě Kanárské ostrovy, Dominikánská republika a Zanzibar, zejména díky přímým letům.

Kde je v Evropě nejtepleji v říjnu

Už ten název (v překladu Slunečné pobřeží) leccos napovídá. Ze všech oblastí na evropské pevnině je právě tato jižní část Španělska nejteplejší a má nejdelší letní sezonu. Podzimní výlet sem je sázkou bez rizika a pláže v širokém okolí Málagy dávají i v říjnu jistotu teplého moře a pěkného počasí.

Kde je nejteplejší moře v Evropě

Mezi místa, kde je v současnosti moře nejteplejší, patří ostrovy Ibiza, Ischia a Hvar. Téměř 30 stupňů má také voda, která omývá Kypr a řecké ostrovy. Vyšší teploty jsou na východě, v Turecku – například v populární Antalyi může dokonce tropickou hranici překročit.

Kde je nejteplejší moře v říjnu

Asi nejtepleji je v Hurghadě, ale velký rozdíl v teplotách není ani v Sharm El Sheikhu a Tabě," vysvětluje Dan Plovajko z CK Fischer. "Velmi stabilní jsou teploty moře i vzduchu na Kanárských ostrovech. Během celého roku se téměř nemění, i proto se Kanárům přezdívá ostrovy věčného jara," dodává Plovajko.

Kam v říjnu k moři

Přinášíme 10 tipů kam vyrazit za teplem, během sychravého podzimu a pošmourné zimy.Kapverdy. Chcete zažít exotiku za skvělou cenuEgypt. Egypt je letitou destinací ideální pro návštěvu celoročně.Zanzibar.Turecko.Maroko.Madeira.Spojené arabské emiráty.Kanárské ostrovy.

Kam v létě k moři

Ideální letní dovolená představuje pro spoustu lidí pobyt u moře. Mezi nejoblíbenější destinace u Čechů patří Chorvatsko, Itálie, Španělsko a Řecko. V Evropě si krásné koupání užijete i ve Francii, o něco levnější variantou je Bulharsko.

Kam se dá dojet autem k moři

Mazurská jezera, Polsko. Vzdálenost: 850 km z Prahy.Pobřeží Baltu, Německo. Vzdálenost: 560 km z Prahy.Balaton, Maďarsko. Vzdálenost: 550 km z Prahy.Dolnja Vala, Chorvatsko. Vzdálenost: 930 km z Prahy.Palavas les Flots, Francie. Vzdálenost: 1 350 km z Prahy.Fuschlsee, Rakousko.Tropické ostrovy, Německo.Zlatý mys, Chorvatsko.

Kam na nejhezčí dovolenou

10 destinací pro perfektní tropickou dovolenouBora Bora.Riviera Maya, Mexiko.Maledivy.Cookovy ostrovy.Fidži.Bahamy.Dominikánská republika.Bali.

Kam v prosinci k moři levně

Kam v zimě k moři

Destinace Prosinec / Teplota moře Nejlevnější ubytování**
Srí Lanka 28°C (ideální koupání) 370 Kč
Jih Španělska 16°C (chladné koupání) 4.432 Kč (Málaga)
Egypt 23°C (příjemné koupání v některých oblastech) 791 Kč
Thajsko 28°C (ideální koupání) 582 Kč

Jaký je nejteplejší moře

Mimo tato úctyhodná čísla patří Rudé moře mezi nejčistší (sedimenty ze dna nestoupají), nejslanější (někde dosahuje slanost až na úroveň 42 promile, tedy 42 gramů soli na 1 litr vody) a nejteplejší (nemá totiž žádný sladkovodní přítok) moře světa.

Kdy je nejlepší jet na Tenerife

Teploty vzduchu kolem 21 až 22 °C jsou ideální pro chození a poznávání, ale otužilejší jedinci se i v zimě smočí v moři. Za pěší turistikou vyrazte na Tenerife nejlépe mezi prosincem a červnem.

Kam na dovolenou v říjnu v Evropě

Kam se vypravit v říjnu Edinburgh, Skotsko. Amsterdam, Nizozemí Bohinjské jezero a NP Triglav, Slovinsko. Mnichov, Německo. Perugia, Itálie. NP Plitvická jezera, Chorvatsko. Malta, Comino a Gozo.

Kde se dá koupat v moři v lednu

Top 15 zemí, kde se koupat v lednu 2024#1 Bali. Bali v lednu. snové koupání#2 Thajsko. Thajsko v lednu. snové koupání#3 Kuba. Kuba v lednu. snové koupání#4 Singapur. Singapur v lednu. snové koupání#5 Vietnam. Vietnam v lednu. snové koupání#6 Maledivy. Maledivy v lednu.#7 Kostarika. Kostarika v lednu.#8 Jamaica. Jamaica v lednu.

Kam do Řecka v říjnu

Podzimní dovolená v Řecku: 7 tipů kam nyní vyrazit!Když chcete to NEJ: Santorini. Nádherné Santorini.Když chcete jistotu tepla: Kréta. Za teplem na Krétu.Když chcete klid: Samos. Klid na Samosu.Když chcete nejlepší pláže: Kos. Nádherné pláže na Kosu.Když se chcete bavit: Rhodos.Když chcete památky: Peloponés.

Kam na konci září k moři

PERFEKTNÍ VOLBOU JE ŘECKO, ŠPANĚLSKO A TURECKO

Ideálně Kypr nebo Kréta. Vhodný je také jih Španělska a rovněž Kanárské ostrovy, kde se s přehledem ohřejete i v listopadu – tehdy tam má voda stále ještě 21 °C a vzduch cca 26 °C. Co se týče Itálie, můžete vsadit na jižní části, tedy Kalábrii nebo Sicílii.

Kam v květnu k moři v Evropě

Azory. Azory v květnu. chladné koupáníAlbánie. Albánie v květnu. chladné koupáníBaleárské ostrovy. Baleárské ostrovy v květnu. chladné koupáníBosna a Hercegovina. Bosna a Hercegovina v květnu. chladné koupáníKanárské ostrovy. Kanárské ostrovy v květnu.Kypr. Kypr v květnu.Korfu. Korfu v květnu.Kréta. Kréta v květnu.

Kam za mořem autem

Mazurská jezera, Polsko. Vzdálenost: 850 km z Prahy.Pobřeží Baltu, Německo. Vzdálenost: 560 km z Prahy.Balaton, Maďarsko. Vzdálenost: 550 km z Prahy.Dolnja Vala, Chorvatsko. Vzdálenost: 930 km z Prahy.Palavas les Flots, Francie. Vzdálenost: 1 350 km z Prahy.Fuschlsee, Rakousko.Tropické ostrovy, Německo.Zlatý mys, Chorvatsko.

Kam v květnu k moři autem

V případě, že stále přemýšlíte a vybíráte dovolenou, v květnu si na seznam můžete připsat Bali, Mauricius či Mexiko. Mezi celoroční destinace patří Thajsko, Kapverdské Ostrovy, Spojené Arabské Emiráty, Maledivy či Omán.

Kam na levnou dovolenou 2023

Tak na nic nečekejte a vyberte si tu nejlepší dovolenou už teď!Turecko. Od 7 846 KčŘecko. Od 10 820 KčEgypt. Od 11 290 KčTunisko. Od 9 990 KčChorvatsko. Od 2 465 KčBulharsko. Od 9 790 KčMallorca. Od 12 490 KčAlbánie.

Kde u moře je v prosinci teplo

TOP města (8), kde se koupat v prosinci:#1 Cancun. Teplota moře: 26.6°C.#2 Bangkok. Teplota moře: 27.9°C.#3 Punta Cana. Teplota moře: 27.8°C.#4 Cozumel. Teplota moře: 26.6°C.#5 Bombaj. Teplota moře: 26.9°C.#6 Playa del Carmen. Teplota moře: 26.4°C.#7 Riviera Maya. Teplota moře: 26.4°C.#8 Tulum. Teplota moře: 26.4°C.

Kde u moře je teplo v prosinci

Kam na dovolenou v prosinciEgypt. Za teplem v prosinci není nezbytně nutné jezdit příliš daleko.Dubaj. Vzdálenostně dostupnou alternativou k Egyptu je Dubaj spolu s celými Spojenými arabskými emiráty.Thajsko v prosinci.Kapverdské ostrovy v prosinci.Dominikánská republika.Prosinec na Zanzibaru.Kanárské ostrovy.Maledivy.

Kde je teplo po celý rok

Ekvádor. Podobně je na tom i Ekvádor který má stálé teploty po celý rok. Vzhledem k tomu, že leží na rovníku, si brzy všimnete, že každý den v roce dopadá na zemský povrch stejné množství slunečního světla. Slunce vychází i zapadá stále ve stejnou dobu každý den.