Jak naladit nové programy na O2 TV?

Jak naladit programy na O2 TV

Digitální televizi O2 TV naladíte i přes počítač v prohlížečích Chrome, Safari a Firefox. Stačí se přihlásit ke svému účtu na www.o2tv.cz. Mobilní O2 TV aplikace je dostupná pro telefony iOS a Android včetně Huawei. O2 TV běží na internetu od O2 i od jiných poskytovatelů.
Archiv

Jak nastavit programy na O2 TV

Na dálkovém ovladači stiskněte tlačítko „Menu“ a najeďte do „Nastavení“. Pokračujte do sekce „Seznamy kanálů“. Vyberte seznam, který chcete aktivovat, a na dálkovém ovladači pokračujte tlačítkem „OK“ . Potvrďte „Použít tento seznam“ tlačítkem „OK“.
Archiv

Jak nainstalovat Netflix na O2 set-top box

O2 TV Netflix samozřejmě podporuje, nicméně je potřeba mít nejprve nainstalovanou aplikaci O2 TV. Pokud Vaše televize aplikaci nemá, stáhněte si jí v levém horním rohu kliknutím na ikonku Aplikace. Podmínkou úspěšného stažení je mít aktivní Google účet, který si zde případně rovnou můžete i založit.

Jak nastavit O2 TV modrá

Jak pustit O2 TV ModrouJděte na stránky O2 TV. Přesná adresa je o2tv.cz.Klikněte na Přihlásit se. V mobilu a tabletu je přihlášení schované v rozklikávacím menu.Přihlaste se ke svému účtu.Sledujte vybraný film nebo seriál.

Jaký je rozdíl mezi O2 TV a O2 TV Air

S O2TV Go sice zanikla služba zcela nezávislá na fixní síti O2 a zacílená na mobily, tablety a počítače, avšak promptně ji nahradila nová O2TV Air, která není pouhou kopií původní O2TV Go. O2TV Air až pro čtyři zařízení lze objednat samostatně bez dalších služeb operátora za 249 Kč. Služba je okamžitě dostupná.

Jak sledovat O2 TV bez set-top boxu

O2 TV je již možné sledovat na Samsung TV i bez set-top boxu

Právě toto se snaží O2 zcela odbourat a vyvíjí pro chytré televize plně funkční aplikaci. V první vlně jde o televize Samsung vyrobené po roce 2016. Aplikacei již nyní najdete v Samsung Store, odkud ji jednoduše a hlavně bezplatně nainstalujte.

Jak zapojit O2 TV přes Wi-Fi

Pokud chcete O2 TV Box připojit přes Wi-Fi, vyberte požadovanou síť ze seznamu a zadejte heslo. Následně potvrďte fajfkou na ovladači umístěnou vpravo dole. Na téhle obrazovce se můžete přihlásit do Google účtu. Tím získáte možnost stahovat do O2 TV Boxu další užitečné aplikace.

Proč není Netflix na O2 TV

března 2020 – Nejlepší odpověď Autor otázky označil tuto odpověď jako nejlepší. Zdravím, Netflix je již předinstalovaný. O2 TV se musí nainstalovat z instalačního souboru staženého z webu (zatím není O2 podporováno pro Android TV oficiálně) – ovládání ovladačem je špatné, nutné použít myš nebo externí klávesnici.

Proč nejde Netflix na O2 TV

TV nebo zařízení připojené k TV

Pokud na svojí televizi nebo na zařízení, které k televizi připojujete, nemůžete aplikaci Netflix najít, možná bude nutné aktualizovat software zařízení. Na většině zařízení zkontrolujete a nainstalujete aktualizace v nastavení nebo v nabídce systém.

Jak nainstalovat O2 TV do starší televize

Aplikaci O2 TV si můžete přidat na domovskou obrazovku Android TV, pokud v řádku Aplikace vyberete poslední symbol „+“. Aplikace O2 TV je podporovaná na vybraných televizorech s operačním systémem Android TV od verze 9.0 nebo Google TV, kterým začaly být vybavovány některé televizory od roku 2021.

Kdy se aktualizuje O2 TV

„Vše proběhne na pozadí v nočních hodinách.

Pokud v den, kdy jim aktualizaci pošleme, budou mít set-top box zcela vypnutý, tedy odpojený z elektrické sítě, pak je potřeba počítat při zapnutí i s časem na samotné stažení aktualizace.

Jak dát O2 TV do televize

Abyste si mohli do své televize stáhnout aplikaci O2 TV, potřebujete účet Google. Pokud ho ještě nemáte, vytvořte si ho. Víc informací najdete na stránkách nápovědy společnosti Google. Pokud nejste v televizi přihlášení ke Google účtu, systém vás k přihlášení vyzve při spuštění aplikace Obchod Google Play.

Jak spustit YouTube na televizi O2

Pod ikonou "kostiček“ najdete obsah, který máte v O2 TV na dosah ruky. Například YouTube, HBO Max, ale i O2 Knihovnu a další. Něco vám v nabídce chybí Jednoduše si to stáhnete přes Google Play Store.

Které televize mají O2 TV

O2 TV můžete sledovat v klasické televizi přes O2 TV box nebo aplikaci O2 TV v chytré televizi. Podporované jsou Samsung a LG TV vyrobené po roce 2018 a Android TV Sharp, TCL, JVC, SONY, KIVI, Panasonic a Philips s operačním systémem Android 9 a novějším.

Jak stáhnout aplikaci na televizi

Procházení aplikacíZ plochy Google TV přejděte nahoře na kartu Aplikace.Pokud chcete procházet aplikace, přejetím nahoru nebo dolů vyhledejte různé kategorie.Vyberte požadovanou aplikaci nebo hru.Postupujte podle pokynů na obrazovce a nainstalujte aplikaci nebo ji zakupte.

Jaký set-top box pro O2 TV

PODPORUJE O2 TV! Výkonné a novými technologiemi doslova nabité multimediální centrum Thomson s OS Android 10, s podporou O2 TV, Google certifikací, Google Assistant hlasovým ovládáním, integrovaným Google Chromecast a přímým přístupem do Google Play. 8GB ROM paměť a 2GB RAM.

Jak nastavit O2 TV na televizi LG

Pokud na liště nemáte aplikaci O2 TV, je potřeba ji nainstalovat.Najeďte ovladačem na spodní lištu obrazovky. V liště vlevo dole klikněte na LG CONTENT STORE.Přeskákejte šipkami na ovladači na lupu v pravém horním rohu a najděte O2 TV.Potvrďte tlačítkem a klikněte na Instalovat.

Jak stáhnout O2 TV do televize

Jak instalovat aplikaci O2 TV na Android TVNajeďte šipkou doleva na logo „Aplikace“ a klikněte na něj.Otevře se vám nabídka aplikací a automaticky se vybere tlačítko „Stáhnout další aplikaci“.Šipkou nahoru a poté doleva najeďte na „Vyhledávání“, klikněte a zadejte O2 TV.Automaticky vám najede aplikace O2 TV.

Kde stáhnout aplikaci O2 TV

Aplikace původní O2 TV

Aplikace je dostupná pro platformy Android 5.0 a vyšší, nebo iOS 11.0 a vyšší. Aplikaci si můžete stáhnout na Obchod Play / App Store.

Čím nahradit set-top box od O2

Máme řešení! Toto multimediální centrum Thomson podporuje jak O2 TV, tak i Netflix, Spotify, YouTube, zobrazování fotek a videí na TV z vašeho telefonu a má mnoho dalších skvělých funkcí – včetně přehrávání videí a prohlížení fotek přes čtečku paměťových karet. Toto zařízení je navíc rychlejší, než SET-TOP BOX od O2.

Kdy je nutný set-top box

Potřebuji set-top box Set-top box potřebujete tehdy, jestliže váš televizor není vybaven DVB-T2 tunerem s podporou kódování H. 265/HVEC a zároveň využíváte pozemní digitální vysílání. Máte-li tedy odpovídající televizor, set-top box pořizovat nemusíte.

Co se starým set-top boxem O2

Pokud máte nejstarší zařízení se 2 USB konektory, budete si moci vybrat ze dvou možností. Buď svůj set-top box vyměníte za nový nebo budete využívat aplikaci O2 TV nainstalovanou v televizi, herní konzoli nebo multimediálním přehrávači.

Jaké programy je možné v DVB-T2 naladit

Nové Vysílací sítě DVB-T2Vysílané programy: ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT Sport, ČT :D/ČT art (tyto programy vysílají volně v HD rozlišení).Rozhlasové programy: ČRo Radiožurnál, ČRo Dvojka, ČRo Vltava, ČRo Plus, ČRo Radio Wave, ČRo Radio Junior, ČRo D-Dur a ČRo Wave.Pokrytí: přes 90% obyvatel ČR.

Jak zapojit set-top box na starou televizi

Spusťte televizi ovladačem od televize a set-top box zase jeho vladačem. Na televizi zvolte vstup signálu. Na televizním ovladači hledejte tlačítko označené jako „Input“ nebo „Source“ a následně z nabídky vyberte HDMI nebo SCART – záleží na tom, přes co jste set-top box připojili. Hotovo!

Proč nejdou naladit programy

Prověřte, zda je vaše společná televizní anténa upravená

Pokud přijímáte televizní signál přes společnou televizní anténu (STA), problém s naladěním DVB-T2 by mohl souviset s úpravou STA. Ta totiž musí být vyladěna na příjem nových vysílacích kanálů, na kterých vysílají sítě DVB-T2.