Co znamená když je nekdo Smash?

Co to znamená Passnout

vynechat tah (např. při hraní deskových her apod.) Příklad: „Já to pásnu, naprosto nemám, jak dál táhnout.”

Co to je fit out

fit sth out / up with sth vybavit čím ( dům , byt ), vystrojit , vyzbrojit koho čím ( pro speciální účel ap .)

Co je to Smash or Pass

Smash or Pass reigns is a popular challenge game where you have to swipe left or right depending if you like or not a given popular character (youtubers and vloggers). Right after you will be presented with the total votes from the rest of the people.

Co je to Slay

angličtinaEditovat

Přes staroanglické slēan — „úder, udeřit“, také „zabít“ z předpokládaného pragermánského *slahaną — „uhodit“. Srovnej zejména slaughter, dále pak německé schlagen, skandinávské slå nebo nizozemské slaan, v češtině hovorové šlágr.

Co znamená Trigrovat

(Vy)trigrovat – sloveso od podstatného jména "trigger", tedy spoušť. V původním významu odkazuje ke spouštěčům panických atak pro osoby s PTSD, v posunutém významu používaném v diskuzích ale znamená někoho vyprovokovat k unáhlené, přehnané emociální reakci.

Co je to fail

neudělat, nesplnit, nedokončit co úkol, povinnost ap. přestat fungovat, vypovědět službu, selhat, vysadit přístroj, zrak ap.

Co je to based

Přípona -BASED vyjadřuje, že je něco na něčem založené. compounds, tak se jim anglicky říká. Standardizované jsou prostě 'standardizované'. Přípona -BASED vyjadřuje, že je něco na něčem založené.

Co je to flexit

Flexit – chlubit se novými a značkovými věcmi před někým (ukazovat se) a snaha udělat na někoho dojem.

Co je to SIMP

Význam slova simp

(slang) v současnosti bývá používáno pro muže, který dělá až příliš mnoho pro ženu, která se mu líbí, ve snaze získat si její náklonost, ovšem bez adekvátní zpětné vazby.

Co je to BRUH

Bro (bruh) – slangové označení pro bratra (brášku), které se používá ve významu „kámo“ nebo „kamaráde“.

Co je to pov

POV, nebo také PoV, je zkratka anglického termínu point of view, což by se doslovně dalo přeložit jako úhel pohledu. Tato zkratka je ve fandomu užívána typicky v záhlaví fanfikcí či v autorských poznámkách pro informaci čtenáře, z pohledu které postavy autor příběh vypráví.

Co je to Chabr

Chábr – do slangu mladých tentokrát tento výraz nepronikl z angličtiny ale z vězeňského argotu. Chábr je nejlepší kamarád ve vězení – v on-line komunikaci pak je chábr kamarád mužského pohlaví nebo přítel.

Co to je Chabr

Chábr – do slangu mladých tentokrát tento výraz nepronikl z angličtiny ale z vězeňského argotu. Chábr je nejlepší kamarád ve vězení – v on-line komunikaci pak je chábr kamarád mužského pohlaví nebo přítel.

Co je to Felit

Felit – univerzální slovo, které se hodí pro všechny situace – nejčastěji však posedět s přáteli, popít, něco pořešit, odpočívat.

Co to je FR

Informace o zkratce 'fr'

Popis: Překlad: vážně, opravdu.

Co je to KK

+kk je zkratka pro kuchyňský kout. Většinou je to tedy počet obytných místností + kuchyňský kout. Proč se tedy někdy píše 1+kk a někdy zase 1+1 Spousty bytů i domů mývají mnohem více prostoru k dispozici, proto mají i celou “samostatnou místnost“ pro kuchyň.

Co to je btw

BTW – By the way

Tedy mimochodem.