Jak dlouho trvá doručení UPS?

Kdy jezdí UPS

Balíky služby UPS Ground jsou obvykle doručovány na soukromé adresy od pondělí do pátku mezi 9:00 a 19:00 (a někdy i později). Na firemní adresy jsou doručovány během běžné pracovní doby.
Archiv

Jak funguje doručení UPS

S UPS můžete odeslat

Zásilku vyzvedneme v den vytvoření objednávky na libovolné adrese a doručíme příjemci. Dodací lhůty se liší v závislosti na cíli vaší zásilky. Doručení probíhá během běžné pracovní doby od pondělí do pátku. Pokud jde o vnitrostátní zásilky, doručení můžete očekávat do 24 hodin.
Archiv

Jak dlouho trvá doručení balíku

Srovnání přepravců aneb s kým poslat balík do zahraničí

Služba (přepravce) Doba doručení Nevýhoda
Shipex 3-5 dnů
Balík do zahraničí 3-5 dnů
Pošli snadno 4-6 dnů
DHL 2-5 dnů pouze osobní podaní na DHL pointu, vysoká cena

Archiv

Jak rychle doručuje zásilkovna

Jak dlouho trvá doručení zásilky Zásilky po České republice jsou z 98 % doručovány následující pracovní den od předání. Může se stát, že se dodací lhůta o jeden den protáhne, a to z toho důvodu, že byla podána na naše podací místo až po odjezdu řidiče.

Co když nejsem doma UPS

Pokud nejste k dispozici, když se UPS pokusí doručit zásilku na vaši adresu, UPS může doručit zásilku na místo UPS Access Point® poblíž vašeho domova, kde zásilka zůstane k vyzvednutí po dobu 7 kalendářních dnů. Po 7 kalendářních dnech bude zásilka vrácena odesilateli jako nedoručitelná.

Jak zjistit kde se nachází balík

Česká pošta je státní podnik. Na webu státního přepravce dopisů a zásilek můžete sledovat na základě podacího čísla na přes službu Track and Trace. Podací číslo najdete na podacím lístku, pokud jste adresát dotažte se na podací číslo odesílatele. Stačí zadat podací číslo a kliknout na vyhledat.

Jak se dovolat na UPS

Podpora, když ji potřebujeteZákaznická podpora. Po–Pá, 7:00 – 18:30 (7 a.m. – 6:30 p.m.) +420 233 003 300.Podpora fakturace. Domácí a importní fakturační podpora. +420 233 003 444.Technická podpora. Pomoc s instalací, upgradem nebo použitím technologií společnosti UPS. +420 239 016 468.

Jak dlouho jde obycejny balík

Služba byla k 31. 12. 2022 zrušena.

Jak dlouho trvá doručení balíku do ruky

Zajistíme doručení balíku na jakoukoliv adresu v ČR běžně již následující pracovní den. Zkraťte si čas na poště pomocí aplikace Poslat zásilku a předejte nám podací data k balíku elektronicky.

Jak dlouho trva odeslani že Zásilkovny

Zásilkovna doručí vaší zásilku obvykle do 24 hodin od předání zásilky do přepravy. Níže naleznete podrobnější informace týkající se této možnosti doručení Vašeho zboží. Při podání zásilky budete informování prostřednictvím SMS a e-mailem, kde bude uvedeno i sledovací číslo zásilky.

Jak funguje Zásilkovna o víkendu

Na výdejní místa rozvážíme i v sobotu!

A právě z toho důvodu, aby vaši zákazníci dostali své zásilky včas a byli s vašimi i našimi službami maximálně spokojeni, přistoupili jsme k sobotním rozvozům zásilek na výdejní místa. Všechna výdejní místa, která jsou o sobotách otevřena, mohou očekávat našeho řidiče.

Kam Dorucuje UPS

Pokud nejste k dispozici, když se UPS pokusí doručit zásilku na vaši adresu, UPS může doručit zásilku na místo UPS Access Point® poblíž vašeho domova, kde zásilka zůstane k vyzvednutí po dobu 7 kalendářních dnů. Po 7 kalendářních dnech bude zásilka vrácena odesilateli jako nedoručitelná.

Kdy jezdí Geis

Jaká je doručovací doba zásilek Naše společnost doručuje paletové zásilky zpravidla následující pracovní den po vyzvednutí zásilky v celé České republice. Pro zjištění doručovací doby u ostatních přeprav využijte poptávkový formulář.

Jak zjistím jestli mám na poště balík

Informace o dodání nebo stavu vaší zásilky jsou dostupné následující den po dni podání zásilky. Informace je možno získat dvěma způsoby: Sledujte zásilku v systému naší služby Sledování zásilek (Track & Trace). Nemáte-li přístup na internet, kontaktujte naši telefonní linku 954 40 66 99.

Co dělá UPS

Doručujeme zásilky do více než 200 zemí a teritorií po celém světě. Nabízíme široké spektrum služeb doručování balíků, informací, plateb a také celková logistická řešení. Celkové hodnocení zohledňuje více faktorů, jako je například stáří jednotlivých recenzí a podobně.

Jak poslat malý balíček

Tip: Malé balíčky o rozměrech 50 x 35 x 5 cm můžete s Českou poštou posílat jako doporučené psaní jen za 52 korun. Balíček můžete zabalit do k tomu určené poštovní krabice.

Jak dlouho má pošta na doručení

Česká pošta doručí vaší zásilku obvykle do 24 hodin od předání zásilky do přepravy na vámi zvolenou pobočku nebo do Balíkovny České pošty.

Co to znamená na dobírku

Dobírka neboli doběrečné je finanční poplatek, který umožňuje doručení zboží adresátovi bez platby předem. Za možnost platby až ve chvíli předání hradí adresát drobný finanční obnos, a to doručovateli zásilky. Částka za zboží je pak převedena e-shopu/odesílateli.

Kdo je majitel Zásilkovny

Zakladatelka Zásilkovny, současná pražská podnikatelka roku 2017 Simona Kijonková, službu založila před sedmi lety. Za tu dobu se do sítě výdejních míst pro zboží z e-shopů zapojilo přes 1 400 výdejních míst.

Co je to Packeta

Zásilkovna, přední česká logisticko-technologická firma je součástí skupiny Packeta. Byla založena v roce 2010 a funguje na bázi franšízy. Zajišťuje komplexní logistické služby pro internetové obchody ve 30 zemích Evropy pro více než 28 tisíc e-shopů. Má 4000 výdejních míst, z toho více než polovinu v Česku.

Jak kontaktovat UPS

Podpora, když ji potřebujeteZákaznická podpora. Po–Pá, 7:00 – 18:30 (7 a.m. – 6:30 p.m.) +420 233 003 300.Podpora fakturace. Domácí a importní fakturační podpora. +420 233 003 444.Technická podpora. Pomoc s instalací, upgradem nebo použitím technologií společnosti UPS. +420 239 016 468.

Co znamená Geis

Geis je nadnárodní logistická skupina, která poskytuje komplexní přepravní a logistické služby. Díky široké paletě služeb jsou schopni vyhovět jak soukromníkům, tak velkým podnikům. V České republice mají na 27 poboček.

Jak dlouho bude balík na poště

Nezastihli jsme Vašeho adresáta, protože byl na dovolené Adresát si může jednoduše prodloužit úložní dobu na poště ze standardních 7 na 15 dní nebo jako odesílatel můžete sám prodloužením úložní doby na 15 dní zvýšit pravděpodobnost, že si adresát balík vyzvedne.

Co znamená slovo UPS

UPS – záložní zdroje

Záložní zdroj neboli UPS je zařízení, které zajišťuje souvislou dodávku elektrické energie pro spotřebiče, které nesmějí být neočekávaně vypnuty. Zkratka UPS vychází z anglického názvu Uninterruptible Power Supply.

Jak poslat PPL za 1 Kč

Jak poslat balíček za 1KčJděte do formuláře – odkaz na formulář https://www1.ppl.cz/balikprotebe/Vyberte velikost – pozor uvidíte tam cenu 99 Kč.Vyberte, zda na posíláte balíček na adresu nebo do výdejního místa.Zadejte slevový kód JENPROTEBE a změní se vám cena na 1 Kč.Zaplaťte online.