Kdy jsou koncerty Lollipopz?

Kde natáčí Lollipopz

Na začátku roku 2020 bylo natáčecí studio Lollymánie přestěhováno z Aquapalace Praha do Království hraček Bambule v centru Chodov, kde už dříve vznikal Lollyboxing, ale poté na jaře roku 2021 bylo opět přesunuto do Aquapalace.

Jak se přihlásit do Lollipopz

Členem Fanklubu Lollipopz se stanete prostřednictvím mobilní aplikace a aktivačního kódu. Ten je k zakoupení v síti Království hraček Bambule, Sparkys a HM Studio.

Jaký měsíc vydaly Lollipopz první písničku

Ale v našem případě je to absolutně nezpochybnitelná pravda, to nám věřte :D. Daly jsme se dohromady v září 2015, ale poprvé jsme se ukázaly světu až v lednu 2016 a to s naší první písničkou Lízátková párty.
Archiv

Kde mají Lollipopz studio

Lollipopz je v Studio Lollymánie.
Archiv

Proč Laura odešla z Lollipopz

listopadu 2021 v 18:57. majdula2000 v něm napsala: Moc by mě to nepřekvapilo, protože Lollipopz má být nestárnoucí skupina, má se měnit, aby v ní pořád byly malé holky, to byl tuším i důvod, proč odešla Laura…

Jak se jmenuje niky z Lollipopz

Ahojky, jmenuji se Nikol, ale v Lollipopz mi říkají Nikki. Jsem hodně akční a mám ráda sport.

Jak poslat Lollipopz dopis

Pokud je dopis určený jen pro jednu z nás, do rohu obálky prosím napište jméno (např. Ela). Pokud je dopis pro celou skupinu, nemusíte připisovat nic. Pokud od nás chcete na dopísek odpověď, přiložte prosím do obálky dopisní známku.

Kdy vznikla skupina Lollipopz

Skupina Lollipopz – LAURA / ELIŠKA / PÁJA / NIKKI

vznikla v roce 2016 a tvoří jí čtyři dívky ve věku 11-12 let. Se svým vlastním repertoárem vystupují v České i Slovenské Republice. Mají za sebou i několik televizních vystoupení a s pořadem Lollymánie se staly oblíbenými Youtuberkami mezi dětmi do 12 let.