Co je to Mirai?

Kdo je Mirai Navrátil

Mirai Navrátil (* 11. srpna 1992 Ógaki, Japonsko) je kytarista a zpěvák české popové hudební skupiny Mirai.

Co to znamená Mirai

Mirai znamená v japonštině budoucnost. A budoucností české populární hudby jsou Mirai.
Archiv

Co znamená Mirai v japonštině

Mirai Navrátil je frontman a zpěvák kapely Mirai, což v překladu znamená "budoucnost". Hrdě se hlásí k Frýdku- Místku, ale i ke svému japonskému původu.
Archiv

Kde bydlí Mirai

Hlavní tváří formace je zpěvák a kytarista Mirai Navrátil, který má japonské kořeny a žije ve Frýdku-Místku. Hudbě se věnuje už od puberty, prošel mnoha místními kapelami, většinou s anglickými texty.

Odkud je Mirai Navrátil

Mirai Navrátil je český kytarista a zpěvák kapely Mirai. Navrátil se narodil v japonském městě Ógaki do japonsko-české rodiny (otec Čech, matka Japonka).

Kde se narodil Mirai Navrátil

11. srpna 1992 30 let, Ógaki, Prefektura Gifu, JaponskoMirai Navrátil / Datum narození

Kdo píše texty pro Mirai

Krom kluků z kapely se na desce autorsky podílel Pokáč. Pomáhá mi s texty, když už mám provozní slepotu. Je pro mě takový korektor a kontrolor kvality.

Kdy má svátek Mirai

5.4. Mira slaví svátek 5.4.

Jak dlouho trvá koncert Mirai

Samotné vystoupení Mirai bude v délce cca 90 minut.

Kdy se narodil Mirai Navrátil

11. srpna 1992 30 let, Ógaki, Prefektura Gifu, JaponskoMirai Navrátil / Datum narození

Jak se jmenuje poslední album kapely Mirai

Maneki Neko, tak se jmenuje nové album skupiny Mirai. Název je jako u předešlých dvou alb opět japonský a odkazuje tak na zpěvákův původ. Neko v překladu znamená kočka a maneki pozvání, což se dá volně přeložit právě jako vábící kočka, kterou jste určitě zahlédli ve výlohách některých obchodů či v restauracích.

Jak se jmenuje poslední vydané album kapely Mirai

Třetí studiové album kapely Mirai, která patří k jedné z nejúspěšnějších na české hudební scéně, vyšlo tento týden opět s japonským názvem, tentokrát Maneki Neko. Navázalo tak na předchozí nahrávku Arigató a jeji debut Konnichiwa.

Kde studoval Mirai Navrátil

Vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Během studií hrál v kapele Dolls in teh Factory, která v roce 2014 dokonce předskakovala kapele Kryštof na jednom z jejich koncertů.

Jak je velká O2 arena

Hala má kruhový půdorys, celková zastavěná plocha činí cca 36 000 m². Výška objektu dosahuje 33 m. Střešní konstrukce má průměr 135 metrů a hmotnost 1 200 tun. V aréně se nachází 66 skyboxů, 1 306 klubových sedadel a 3 partyboxy.

V jakém filmu zazněla píseň Když nemůžeš tak přidej

Trailer k filmu „Ženy v běhu“: Když nemůžeš, tak přidej! – Magazín – NaKluky.cz.

Jak dlouho trvá koncert

Jak dlouho koncert trvá Bývá to různé. Většina koncertů trvá zhruba 90 minut až 2 hodiny s přestávkou v polovině. Pořadatelé uvádí obvykle délku koncertu v programu na svých webových stránkách.

Kdo rekl kdyz nemuzes tak pridej

Když nemůžeš, tak přidej je legendární výrok olympionika Emila Zátopka.

Kdo řekl když nemůžeš tak přidej

Zátopek … když nemůžeš, tak přidej!

Co si vzít s sebou na koncert

Co si obléct na koncertProšoupané džíny jsou in.Tílka, trička, topy.Svetr nechte tentokrát doma.Džíska, křivák nebo bomber.Sluneční brýle jako praktický doplněk.Pokrývka hlavy je důležitáNohy pěkně v pohodlíPraktická ledvinka.

Kdy jít na koncert

Rozhodně doporučujeme přijít na akci s volným sezením 20 – 30 minut před zahájením, abyste měli z čeho vybírat. Pokud přijdete těsně před začátkem, budou ta nejlepší sedadla již obsazena.

Co se nesmí brát na koncerty

Výslovně zakázáno je zejména vnášet zbraně, omamné a psychotropní látky (drogy), vlastní alko/nelako nápoje (výjimkou je výživa pro malé děti), profesionální fotografické, či kamerové vybavení, deštníky, rozkládací křesílka, lasery, či pyrotechniku.

Jak se Oblect na popovy koncert

Zvolte raději volnější střih nebo nějaký top, který má například odhalenější bříško. Co se týče konkrétního modelu, tak se ničemu meze nekladou. Chystáte-li se na rockový koncert, volte spíše tmavší odstíny. Pokud se naopak chystáte na popový koncert, nebojte se sáhnou po něčem barevnějších.

Co si nebrat na koncert

Pro návštěvníkyalkohol.potraviny a nápoje (s výjimkou doložených zdravotních důvodů)lahve, nádoby všeho druhu (skleněné či PET lahve, plechovky, dózy apod.)natlakované předměty.sklo či skleněné předměty.drogy, toxické a omamné látky.výbušné látky (trhaviny, třaskaviny a výbušné hořlaviny)hořlaviny.

V čem jít na koncert

Večerní koncerty

Dámy mohou zvolit přiměřeně krátké šaty, společenský kostýmek nebo sukni kombinovanou s elegantním topem. Šaty nemusí být nutně černé, ale je vhodné vyhnout se křiklavým barvám a divokým motivům. Pokud šaty nemají rukávky, můžeme přidat šátek, bolerko nebo propínací svetřík.

Jaké šaty na koncert

Večerní koncerty

Dámy mohou zvolit přiměřeně krátké šaty, společenský kostýmek nebo sukni kombinovanou s elegantním topem. Šaty nemusí být nutně černé, ale je vhodné vyhnout se křiklavým barvám a divokým motivům. Pokud šaty nemají rukávky, můžeme přidat šátek, bolerko nebo propínací svetřík.