Co jsou to Mimoni?

Co je to Mimoň

člověk, který je mimo, nechápavý, out, nehodící se svým chováním do kolektivu apod.

Jakou řečí mluví Mimoni

Mimoňština. Mimoňština (anglicky Minionese) je jazyk, se kterým se setkáme ve filmu Já, padouch (Despicable Me). Jelikož jazykem mluví žlutí Mimoni, říká se mu často také banánový jazyk. I když se jedná o relativně nový jazyk, má již více online překladačů, než jakýkoliv jiný fiktivní jazyk.

Jak se jmenují všichni Mimoni

České znění

Zdeněk Štěpán Kevin, Stuart, Bob a ostatní Mimoni
Vlastimil Zavřel Walter Nelson
Jana Zenáhlíková Madge Nelsonová
Jiří Klem vypravěč
Radka Stupková Alžběta II.

Kdo mluví Mimoně

Scéna na svatbě, kdy 4 mimoni zpívají píseň I Swear od All 4 One v bílých oblecích připomíná originální videoklip, ve kterém zpěváci též mají bílé obleky. Kdo nadaboval mimoně v originále Žádný známý herec, ale samotní režiséři filmu, to musela být zábava! V českém dabingu pak Zdeněk Štěpán.

Co delat v Mimoni

Lze navštívit zámky Zákupy a Lemberk, tajuplné pozůstatky hradů nebo Boží hrob v Mimoni. Kdo miluje výstupy na kopce s dalekými rozhledy, jistě využije příležitosti zdolat zdejší dominanty se stejnojmennými zříceninami hradů Ralsko a Bezděz.

Kdo natočil Mimoň

Pierre CoffinKyle Balda
Mimoni/Režiséři

Jak se jmenuje Mimoň s jedním okem

Stuart je jediným mimoněm v partě, který má pouze jedno oko. Kevin si ho zvolil jako prvního, který ho bude následovat na cestě v hledání padoucha, kterému by mohli sloužit.

Jak je vysoky Mimoň

Mimoň
Rozloha 15,48 km²
Nadmořská výška 280 m n. m.
PSČ 471 24
Počet domů 1 216 (2021)

Jak se jmenuje padouch z Mimoňů

Stuart je jednooký mimoň, který se nejvíce kamarádí s Davem.

Kam s dětmi Mimoň

Kam na výlet v Mimoni a okolí3.6 km. Zřícenina hradu Ralsko. Zříceniny.3.9 km. Nord ranč Koně, jezdectví4.4 km. Naučná stezka Jeřáb. Turistika.4.5 km. Průrva Ploučnice. Technické památky.5.6 km. Skalní brána u Ralska. Turistika.5.9 km. Přírodní koupaliště Zákupy. Koupání6.7 km. Lesnická naučná stezka Zákupy.6.7 km. Zámek Zákupy.

Kam vyrazit na výlet

Nejkrásnější místa ČeskaHrad Loket.Zámek Lednice.Zřícenina hradu Rotštejn.Zřícenina hradu Choustník.Skalní hrad Sloup.

Odkud je Já padouch

Já, padouch
Země původu Spojené státy americké Francie
Jazyk angličtina
Délka 91 minut
Žánry animovaný, komedie, rodinný

Ve kterém filmu se poprvé objevili žlutí Mimoni

Krátká animovaná groteska Mimoni jsou sekáči je režisérským debutem animátorů Bruna Chauffarda a Glenna McCoye. Její protagonisté, malí žlutí Mimoni se poprvé objevili ve snímcích Chrise Renauda a Pierra Coffina Já, padouch (2010, Despicable Me.) a Já, padouch 2 (2013, Despicable Me 2.

Kde pustit Mimone

Aktuálně máte možnost sledovat "Mimoni" streaming u SkyShowtime. Si můžete koupit "Mimoni" u Apple TV, Google Play Movies ke stažení nebo si jej půjčit u O2 TV, Apple TV, Google Play Movies online.

Kdy vychazi Mimoni

25. června 2015 (Česko)Mimoni / Datum uvedení

Co dělat v Mimoni

Lze navštívit zámky Zákupy a Lemberk, tajuplné pozůstatky hradů nebo Boží hrob v Mimoni. Kdo miluje výstupy na kopce s dalekými rozhledy, jistě využije příležitosti zdolat zdejší dominanty se stejnojmennými zříceninami hradů Ralsko a Bezděz.

Co v Mimoni

Zážitky do hodiny – Mimoň a okolíKostel sv.Malé domácí muzeum životního stylu našich babiček.Paintball Liberec – paintball na hřištích v severních Čechách.Billiard Burger Bar v Mimoni.Zmrzlinárna Ralsko v Mimoni – desítky druhů proslulé čerstvé zmrzliny.Městské muzeum MimoňKaple Božího hrobu v Mimoni.

Kam na výlet bez peněz

Výlety zdarma aneb s Kudy z nudy ušetříteNaučná stezka Jetřichovické skály – Severozápadní Čechy.Naučná stezka kolem Blatenského vodního příkopu – Západočeské lázněNaučná stezka židovskou čtvrtí v Mikulově – Jižní Morava.Botanická zahrada UK v Praze.Legenda trampingu Posázavská stezka – Střední Čechy.

Jaká místa navštívit v ČR

Nejkrásnější místa České republikyPravčická brána. Největší pískovcová brána v EvropěAdršpašsko teplické skály. Nejkrásnější skalní město České republiky.Hruboskalské skalní město. Nejkrásnější skalní město v Českém ráji.Prachovské skály.Tiské stěny.Sněžka.Vyhlídka Máj.Děčínský Sněžník.

Kdo stvořil Já, padouch

Obsah filmu Já, padouch. Na ospalém předměstí zastavěném rozkošnými domky s upravenými předzahrádkami žije NEJVĚTŠÍ ZLODUCH POD SLUNCEM. Producent Doby ledové Chris Meledandri stvořil trojrozměrnou animovanou komedii, která představuje zbrusu nového hlavního hrdinu.

Kde sledovat Mimoni 2

Aktuálně máte možnost sledovat "Mimoni 2: Padouch přichází" streaming u SkyShowtime. Si můžete koupit "Mimoni 2: Padouch přichází" u Apple TV, Google Play Movies ke stažení nebo si jej půjčit u Google Play Movies online.

Kdo daboval GRUA

V českém znění: Gru – Jiří Lábus. Vector – Jiří Panzner. Doktor Nefario – Jan Přeučil.

Kdy bude Já padouch 4

Blíže nás s tím seznámí chystaný snímek Já, padouch 4 (Despicable Me 4). Animační společnost Illumination čerstvě ohlásila, že snímek plánuje uvést 23. července 2024 (u nás snad klasicky o den dříve), tedy dva roky po Mimoních.

Kam s detmi v Mimoni

Letiště Ralsko u Mimoně – ráj inlinistůVranovské skály s Juliinou vyhlídkou u MimoněVranovské skály u Ralska.Hradčanské stěny – pískovcové skály ve tvaru homolíMimoňskými lesy na bruslích: trasa Hradčany – Kuřivody.Hradčanská vyhlídka u MimoněCyklostezka Mimoň – Ploužnice.Kaple Božího hrobu v Mimoni.

Kam s dětmi zdarma

Kam s dětmi zadarmoPěší výlety. Nejjednodušší cestou jsou samozřejmě pěší výlety – zříceniny, zmiňované v článku, jsou super, ale řekněme si na rovinu, že těch zajímavých, kde je něco opravdu vidět a poznat, zas tolik není.Geocaching.Muzea a galerie.Knihovny.Letní programy na náměstí (nebo i jinde)Zoo a minizoo.